Pitch & Putt Heerde
Pitch & Putten, een heerlijk actief spelletje om te doen met de hele familie!
Niet ver van Zwolle in Heerde ligt een fijne Pitch & Putt baan.
Pitch & Putt is een laagdrempelige variant van het wel bekende golf spelletje. De sport is in 1929 in Ierland ontstaan en heeft zich na de Tweede Wereld oorlog internationaal ontwikkeld. Net als bij golf is het de bedoeling dat de golfbal met een golfclub in een hole wordt gespeeld, maar de holes zijn korter en er wordt maar met twee golfsticks gespeeld. Één om mee te pitchen en één om mee te putten.
Onze Pitch en Putt baan bestaat uit 18-holes variërend van 34 tot 90 meter lang. Een Pitch & Putt ronde duurt ongeveer 2 uur. Je hoeft niet in het bezit te zijn van een GVB (golfvaardigheidsbewijs). Hierdoor is het spelletje toegankelijk voor alle leeftijden vanaf 8 jaar.
Naast het traditionele Pitch & Putt kun je bij Pitch & Putt Golf Heerde ook footgolfen, bosgolfen en bosfootgolfen.
Tip! Je kan hier ook kinderfeestjes vieren!
Pitch & Putt Heerde
Heerde
Openingstijden
Zie website.Prijs
De prijzen variëren van € 7,50 tot € 16 per persoon en zijn te combineren met volledig verzorgde arrangementen.Lijstjes voor Zwolle
Blogs & inspiratie
Alle blogs
7x plekken voor een lekkere warme choco in Zwolle!
7x hele leuke plekken voor een lekkere warme choco en waar de kids ook nog even fijn kunnen spelen! Genieten maar..en ja ook van die klodder slagroom!
10x spelletjes met en in de sneeuw!
Hoera, eindelijk sneeuw! Natuurlijk gaan we lekker sleeën en een sneeuwpop maken, maar je kunt nog veel meer leuks doen met sneeuw. Wij hebben de leukste spelletjes met sneeuw verzameld voor nog meer sneeuwpret!
IJsbellen maken | Een winters kunstwerk van bellen
Een winters kunstwerk van bellen. Met dit stappenplan maak je ze zelf.