Speeltuin Hattemerbroek
Een fijne omheinde speeltuin, vol met leuke speeltoestellen en een waterpomp!
Leuke omheinde speeltuin. Wanneer het verenigingsgebouw ook open is kost het 1,50 p/kind (volwassenen gratis) en hiervoor krijgen de kinderen ranja en de begeleiders koffie of thee.
De waterpomp wordt dan aangezet en de schuur met fietsjes en kist met zandbakspeelgoed, worden dan opengedaan voor extra speelplezier. Echt een aanrader.
Voor openingstijden, huren of andere activiteiten, klik op de roze website button!
Tip! Hun gebouw kan je ook huren voor bijvoorbeeld een verjaardag of kinderfeestje!
Speeltuin de Vogelzang
Zwaluwstraat 21
8094 AD Hattemerbroek
Openingstijden
Zie website
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Zwolle
Meer inspiratie
Kom spelen bij de Drentse Koe deze meivakantie!
Kom spelen bij de Drentse Koe deze meivakantie!
Meivakantie: Knutsel jouw eigen kunstwerk
Meivakantie: Knutsel jouw eigen meesterwerk bij ANNO Zwolle
De nieuwste familiefilms bij Pathe
Al jouw filmhelden beleven nieuwe avonturen; deze lente in de bioscoop!Blogs & inspiratie
Alle blogs
De leukste kinderboerderijen op een rij in en rondom Zwolle.
Ontdek de betoverende wereld van kinderboerderijen in Zwolle! Van ezels tot lieve kleine geitjes, konijntjes en biggetjes....en naast al die lieve dieren, kan je er vaak ook heerlijk spelen! Daarom de leukste kinderboerderijen op een rij!
Top 10x de lekkerste ijssalons rondom Zwolle
Lekker weer, zonnetje erbij! Een ijsje halen is áltijd feest! Wij zochten voor jou dé kidsproof topadresjes op. De mooiste terrasjes en de leukste plekjes, zodat jij er ook lekker bij zit. Uiteraard allemaal in en om Zwolle!
18x leuke meivakantie-tips door heel Nederland!
Avontuurlijke uitjes, vrolijke voorstellingen, nieuwe films, toffe musea en leuke kampen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de meivakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!