2-gangen FamilyLunch
Geniet samen van een ontspannen 2-gangen familielunch bij dit restaurant met kids corner en springkussen!
Wist je dat de hotels in jouw omgeving superveel voor families organiseren? Buurthotel zet de leukste kindvriendelijke locaties voor je op een rijtje. Bij deze lunches en events vermaken kinderen en ouders zich kostelijk! Je kunt bijvoorbeeld terecht bij:
The July Boat & Co
Elke zaterdag vindt de Kids Lunch plaats bij The July Boat & Co. De familielunch bestaat uit 2-gangen vol lekkernijen. Kinderen vermaken zich in de aangrenzende kids corner. Deze staat vol met kleurplaten, spelletjes, Groot Jenga, andere spelen en een televisie met films. Bij lekker weer vind je hier zelfs een springkussen en kun je spelletjes doen op het water.
De Buurtspecials zijn afhankelijk van de beschikbaarheid van het hotel en gelden voor inwoners van de aangegeven postcodes.
Op zoek naar meer kindvriendelijke locaties? Via de roze websitebutton kom je op de site van Buurthotel!
Iedere zaterdagmiddag family lunch