Het VOC-schip!
Het VOC-schip is aangemeerd bij Het Scheepvaartmuseum! Kom aan boord!
Buiten aan de steiger van Het Scheepvaartmuseum ligt een replica van het VOC-schip Amsterdam. Supergaaf om hier rond te lopen en te zien hoe zeelieden vroeger leefden en werkten!
Ook binnen is Het Scheepvaartmuseum een van de leukste musea voor kinderen. Hier ontdek je hoe water werelden verbindt. In prikkelende en interactieve tentoonstellingen ontdek je 500 jaar maritieme geschiedenis.
De sfeervolle en leuke tentoonstellingen laten het beste zien uit de enorme collectie van het museum. Er zijn speciale tentoonstellingen voor families met kinderen van alle leeftijden, zoals Amsterdam Havenstad en Duiker Doris voor de allerkleinsten!
In alle schoolvakanties zijn er extra kinderactiviteiten, dus houd het programma van Het Scheepvaartmuseum in de gaten!
Ook leuk: zowel in de museumwinkel als in het restaurant is een speciaal hoekje voor kinderen.
Als je op de roze button klikt, kom je gelijk op de website van Het Scheepvaartmuseum.
Tip! Meld je aan voor de Kidsproof nieuwsbrief en mis nooit meer te gekke uitjes en tips!
Het Scheepvaartmuseum
Kattenburgerplein 1
1018 KK Amsterdam
Openingstijden
Het museum en de museumwinkel zijn 7 dagen per week geopend van 9.00 tot 17.00 uur.Prijs
Zie website voor de actuele prijzenToon op kaart
Lijstjes voor Amsterdam
Meer inspiratie
Halve Verhalen (6+)
Spannende dans en sprankelende muziek in het Muziekgebouw tijdens de herfstvakantie!
Voorstelling Pan 8+ in Theater de Krakeling
Vrolijke mini-musical van MaxTak in Theater de Krakeling!
24 uur Zuid met veel gratis activiteiten
Ontdek op zaterdag 10 oktober de leukste activiteiten voor kinderen tijdens 24 uur Zuid!Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Alle herfstvakantie uitjes in en om Amsterdam
Noord, Zuid, Oost, West, Zaandam en Amstelveen; werkelijk overal is zo'n tof herfstvakantie programma! Bij de theaters, musea, er zijn workshops en toffe buitenactiviteiten.
21x superleuke museum-uitjes door heel Nederland
Van chocola en stippenkunst tot monsters, ruimteproefjes en coole goocheltrucs: hier wil je heen! Ken jij alle 21 tips al?
Dit is het leuke aan Cinekid: al 40 jaar veel meer dan film
Over de verschillen, de première van dit jaar en favoriete film van de directeur