Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Zwemschool De Zwaantjes

Leer zwemmen en behaal je zwemdiploma A, B en C bij Zwemschool De Zwaantjes!

Zwemschool De Zwaantjes geeft aan kinderen vanaf 4½ jaar zwemles volgens het “Zwem ABC” in verschillende zwembaden in Amsterdam en omstreken.

Per week krijg je zwemles onder leiding van gediplomeerde en enthousiaste zwemleraren of leraressen. Je wordt in kleine groepjes volgens het ABC-plan voorbereid op het A, B en/of C-diploma. Er ligt een belangrijk accent op veilig zijn in het water. 

Ook worden er turbo zwemlessen, intensieve zwemlessen, zomercursussen en privé zwemlessen gegeven. Verder is naast je zwemdiploma ook de mogelijkheid om te leren snorkelen en te survival zwemmen.

De lessen worden gegeven in Monnickendam, het Sloterparkbad, Mytylbad en in Sportfondsenbad Oost.

Kijk voor meer informatie en de mogelijkheden op de site, via de roze button!

Tip: zwemdiploma gehaald? Leuke zwembaden en strandjes vind je op de Eropuit pagina!

Zwemschool De Zwaantjes

President Allendelaan 3

1064 GW Amsterdam

Openingstijden Per locatie verschillende lestijden.
Prijs Zie website
Mail direct

Mail direct naar Zwemschool De Zwaantjes

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Speuren en film maken in Eye

Wij maakten onze eigen film tijdens de workshop Filmmagie en speurden daarna door een van de coolste gebouwen in Amsterdam: Eye

14x vrolijke familieconcerten in Het Concertgebouw

Van cello's en Taylor Swift tot winterliedjes en muzikale avonturen voor de allerkleinsten klinken dit muziekjaar weer door Het Concertgebouw!

Naar het Van Gogh Museum met kids

Jonge kunstenaars opgelet! In het Van Gogh Museum is het hele jaar door van alles te beleven voor gezinnen. Hier zie je niet alleen bekende werken van de meester, maar ga je ook zelf aan de slag met verf en kwast tijdens de kinderworkshops! Een interactief museumbezoek gegarandeerd.

Een zondagochtend bij The Bookshop Kids in Amsterdam

Soms ontdek je zo’n uitje en denk je meteen: waarom wist ik dit niet eerder? The Bookshop Kids in de Stadsschouwburg Amsterdam is precies zo’n plek. Een beetje theater. Een fijn boek. En een relaxte sfeer. Jullie kind verdwijnt in een verhaal en jij geniet van een lekkere kop koffie. Klinkt als een prima zondagochtend toch?

Win gezinstickets voor het Sintfestijn op Loevestein
Doe mee en maak kans op één van de 4 gezinstickets voor het Sintfestijn op Loevestein!

Ik doe mee!