Zwemschool De Zwaantjes
Leer zwemmen en behaal je zwemdiploma A, B en C bij Zwemschool De Zwaantjes!
Zwemschool De Zwaantjes geeft aan kinderen vanaf 4½ jaar zwemles volgens het “Zwem ABC” in verschillende zwembaden in Amsterdam en omstreken.
Per week krijg je zwemles onder leiding van gediplomeerde en enthousiaste zwemleraren of leraressen. Je wordt in kleine groepjes volgens het ABC-plan voorbereid op het A, B en/of C-diploma. Er ligt een belangrijk accent op veilig zijn in het water.
Ook worden er turbo zwemlessen, intensieve zwemlessen, zomercursussen en privé zwemlessen gegeven. Verder is naast je zwemdiploma ook de mogelijkheid om te leren snorkelen en te survival zwemmen.
De lessen worden gegeven in Monnickendam, het Sloterparkbad, Mytylbad en in Sportfondsenbad Oost.
Kijk voor meer informatie en de mogelijkheden op de site, via de roze button!
Tip: zwemdiploma gehaald? Leuke zwembaden en strandjes vind je op de Eropuit pagina!
Zwemschool De Zwaantjes
President Allendelaan 3
1064 GW Amsterdam
Openingstijden
Per locatie verschillende lestijden.Prijs
Zie websiteToon op kaart
Lijstjes voor Amsterdam
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Gratis en lowbudget uitjes in de zomervakantie
Een gezellige middag eropuit met de kinderen hoeft gelukkig niets te kosten. Er zijn heel veel uitjes voor kinderen in Amsterdam en omgeving helemaal (of bijna) gratis! Wij hebben een aantal leuke gratis en low-budget kinderactiviteiten verzameld.
38x Top zomervakantie uitjes in en om Amsterdam!
Hoera, VAKANTIE!!! Blijf jij in Amsterdam in de zomervakantie? Check snel deze super leuke tips voor uitjes, gezinsuitjes en vakantiekampen! Fijne vakantie!
Onze 9 zomer highlights in Het Scheepvaartmuseum
Een zee vol extra activiteiten deze zomer. Start je dag met wateryoga, vis plastic, lees verhalen, stap aan boord van het grote schip of ontdek het verhaal van de Walvis of Duiker Doris. Extra leuk: kinderen t/m 4 jaar hebben gratis toegang!