Adventure Eefde
Klimmen met het hele gezin bij het Klimbos van Adventure Eefde. Klimmen, tokkelen, ziplinen en meer! (8+)
Ben jij niet bang voor hoogte? Houd je ervan om lekker te klimmen en klauteren in de Achterhoekse natuur? Dan kan je helemaal los gaan in het klimpark van Adventure Eefde.
Je kunt in het klimbos van Adventure Eefde in bomen klimmen, tokkelen, ziplinen en nog veel meer. Het maakt niet uit of je een ervaren klimmer bent die vaker indoor en outdoor klimt, of dat je nog nooit in een klimpark geweest bent. Door de verschillende routes met ieder een verschillende moeilijkheidsgraad, maken ze er voor iedere klimmer een leuke en uitdagende dag van. Natuurlijk klim je bij Adventure Eefde altijd onder begeleiding van een van onze ervaren klimmers, ben je altijd goed gezekerd en klim je veilig.
Minimale leeftijd voor het klimbos is 8 jaar en minimale lengte van 1,35m. Aan beide voorwaarden moet worden voldaan!
Wil je meer weten over het Klimbos van Adventure Eefde? Klik dan op de roze websitebutton.
Check ook de andere gave activiteiten bij Adventure Eefde, karten en klettersteigen! P.s. ook zijn de kinderfeestjes hier aanraders!
Adventure Eefde
Elzerdijk 44
7211 LT Eefde
Openingstijden
MAANDAG GESLOTENDINSDAG 9 - 17 UUR
WOENSDAG 9 - 17 UUR
DONDERDAG 9 - 17 UUR
VRIJDAG 9 - 17 UUR
ZATERDAG 9 - 17 UUR
ZONDAG 9 - 17 UUR
Prijs
Parcours 1 en 2 €18,00Parcours 2 en 3 €18,00
Parcours 1,2 en 3 €24,00
Toon op kaart
Lijstjes voor Apeldoorn Deventer
Meer inspiratie
Monkey Town Binnenspeeltuin
Klimmen, klauteren, glijden, bouwen... Een binnenspeeltuin in Apeldoorn waar je je uren kunt vermaken
Ridderavonturen in de vakantie
Beleef de riddertijd bij het Nationaal Militair Museum met veel extra activiteiten rondom ridders.
Voorjaarsvakantie tips
Voorjaarsvakantie! Tijd om er weer lekker op uit te gaan met de kinderen.Blogs & inspiratie
Alle blogs
Toffe uitjes in de Voorjaarsvakantie
Yes, voorjaarsvakantie! In en om Apeldoorn en Deventer zijn er weer veel uitjes met kinderen te doen! Omdat er zoveel is om uit te kiezen, hebben wij hieronder onze favoriete activiteiten in de voorjaarsvakantie voor je op een rijtje gezet.
10x binnenspeeltuinen en jumphallen op een rij!
Het is er echt weer voor! Daarom hebben wij een aantal hele leuke binnenspeeltuinen en jumphallen voor je op een rijtje gezet. Goed voor eindeloos speelplezier in en om Apeldoorn, Deventer en Zutphen!
Lammetjes kijken!
Yes, het voorjaar komt er weer aan! Overal worden al lammetjes geboren, zo lief! Komen jullie ook op kraamvisite bij de lammetjes? Wij hebben de schaapskooien in de regio op een rijtje gezet voor je.