Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Zwembad De Sprenkelaar

Lekker plonzen en spetteren in het gezinsvriendelijke zwembad De Sprenkelaar in Apeldoorn!

Kom lekker recreatief zwemmen bij De Sprenkelaar. Het zwembad is dan alleen toegankelijk voor families.

In het lekker warme peuterbad kunnen de kleintjes heerlijk rustig spelen. De grote kids vermaken zich in het wedstrijdbad. Er ligt dan een loopmat in het water, de duikplank ligt klaar en de waterglijbaan staat aan.

In de vakanties is het extra tof om te zwemmen bij De Sprenkelaar. Er worden dan altijd extra activiteiten geoerganiseerd of er wordt een leuk opblaasobject in het water geplaatst. Je vindt deze vakantieactiviteiten terug in onze Uitagenda!

In dit zwembad kun je ook op bepaalde tijden een lesje baby, peuter of kleuterzwemmen volgen. Je kunt hier altijd aan meedoen, reserveren is niet nodig. Het zwem ABC halen is hier ook mogelijk!

Goed om te weten: De Sprenkelaar gaat op z’n vroegst pas in 2024 verhuizen naar de nieuwe locatie. Voorlopig kunnen we dus nog lekker blijven zwemmen bij De Sprenkelaar!

Meer weten? Klik dan op de roze button om naar de site te gaan.

Op zoek naar een leuk plekje om wat te eten met je kind? Bekijk dan de categorie Uiteten.

Zwembad De Sprenkelaar

Laan van Zevenhuizen 381

7323 AW Apeldoorn

Openingstijden Op de site zie je de openingstijden per activiteit. Klik op de roze button om naar de site te gaan.
Mail direct

Mail direct naar Zwembad De Sprenkelaar

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Blogs & inspiratie

Alle blogs

21x superleuke museum-uitjes door heel Nederland

Van chocola en stippenkunst tot monsters, ruimteproefjes en coole goocheltrucs: hier wil je heen! Ken jij alle 21 tips al?

Spot aan! Deze boeken stelen de show

Spot aan, boek open! Tijdens de Kinderboekenweek draait alles om optreden, podiumkunsten en verhalen die de show stelen. Wij verzamelden fijne boekentips voor kinderen van 7 tot 12 jaar die perfect bij het thema passen.

Laat techniek je verassen bij de Saxion Technology Day

Doe mee aan gratis leuke workshops en ontdek wat je allemaal met techniek kan!

Een nachtje weg met je kind: doordeweeks óók een top idee bij deze Valk Exclusief kinderhotels!

Heb je een (klein)kind dat nog niet naar school gaat, of hebben de kids een doordeweekse studiedag? Pak die gelegenheid om er samen even op uit te gaan! Combineer een dagje uit met een nachtje in een luxe familiehotel. Mini-vakantie!

Doe mee en maak kans op één van de 4 gezinstickets voor het Zuiderzeemuseum én de Oudhollandse kermis in de herfstvakantie!

Ik doe mee!