Zwembad De Sprenkelaar
Lekker plonzen en spetteren in het gezinsvriendelijke zwembad De Sprenkelaar in Apeldoorn!
Kom lekker recreatief zwemmen bij De Sprenkelaar. Het zwembad is dan alleen toegankelijk voor families.
In het lekker warme peuterbad kunnen de kleintjes heerlijk rustig spelen. De grote kids vermaken zich in het wedstrijdbad. Er ligt dan een loopmat in het water, de duikplank ligt klaar en de waterglijbaan staat aan.
In de vakanties is het extra tof om te zwemmen bij De Sprenkelaar. Er worden dan altijd extra activiteiten geoerganiseerd of er wordt een leuk opblaasobject in het water geplaatst. Je vindt deze vakantieactiviteiten terug in onze Uitagenda!
In dit zwembad kun je ook op bepaalde tijden een lesje baby, peuter of kleuterzwemmen volgen. Je kunt hier altijd aan meedoen, reserveren is niet nodig. Het zwem ABC halen is hier ook mogelijk!
Goed om te weten: De Sprenkelaar gaat op z’n vroegst pas in 2024 verhuizen naar de nieuwe locatie. Voorlopig kunnen we dus nog lekker blijven zwemmen bij De Sprenkelaar!
Meer weten? Klik dan op de roze button om naar de site te gaan.
Op zoek naar een leuk plekje om wat te eten met je kind? Bekijk dan de categorie Uiteten.
Zwembad De Sprenkelaar
Laan van Zevenhuizen 381
7323 AW Apeldoorn
Openingstijden
Op de site zie je de openingstijden per activiteit. Klik op de roze button om naar de site te gaan.Toon op kaart
Lijstjes voor Apeldoorn Deventer
Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Survival-tips voor een kinderfeestje
Help, het is weer tijd voor een kinderfeestje! Onze top10 survivaltips helpen jou het feestje door!
Carnavalsoptochten rondom Apeldoorn en Deventer
Naar het zuiden voor carnaval? Nee joh! In onze omgeving hebben we genoeg leuke carnavalsoptochten. Klaar voor een feestje? We hebben de optochten voor je op een rijtje gezet.