Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Adventure Eefde

Klimmen met het hele gezin bij het Klimbos van Adventure Eefde. Klimmen, tokkelen, ziplinen en meer! (8+)

Ben jij niet bang voor hoogte? Houd je ervan om lekker te klimmen en klauteren in de Achterhoekse natuur? Dan kan je helemaal los gaan in het klimpark van Adventure Eefde.

Je kunt in het klimbos van Adventure Eefde in bomen klimmen, tokkelen, ziplinen en nog veel meer. Het maakt niet uit of je een ervaren klimmer bent die vaker indoor en outdoor klimt, of dat je nog nooit in een klimpark geweest bent. Door de verschillende routes met ieder een verschillende moeilijkheidsgraad, maken ze er voor iedere klimmer een leuke en uitdagende dag van. Natuurlijk klim je bij Adventure Eefde altijd onder begeleiding van een van onze ervaren klimmers, ben je altijd goed gezekerd en klim je veilig.

Minimale leeftijd voor het klimbos is 8 jaar en minimale lengte van 1,35m. Aan beide voorwaarden moet worden voldaan! 

Wil je meer weten over het Klimbos van Adventure Eefde? Klik dan op de roze websitebutton.

Check ook de andere gave activiteiten bij Adventure Eefde, karten en klettersteigen! P.s. ook zijn de kinderfeestjes hier aanraders!

Adventure Eefde

Elzerdijk 44

7211 LT Eefde

Openingstijden MAANDAG GESLOTEN
DINSDAG 9 - 17 UUR
WOENSDAG 9 - 17 UUR
DONDERDAG 9 - 17 UUR
VRIJDAG 9 - 17 UUR
ZATERDAG 9 - 17 UUR
ZONDAG 9 - 17 UUR
Prijs Parcours 1 en 2 €18,00
Parcours 2 en 3 €18,00
Parcours 1,2 en 3 €24,00
Mail direct

Mail direct naar Adventure Eefde

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lijstjes voor Apeldoorn Deventer

Meer inspiratie

Uitwaaien langs het water

Kom samen genieten bij de prachtige recreatiegebieden Bussloo & Veluwe aan Zee

Herfst vol verhalen bij MIMIK

Kinderfilms, theater, een pyjamaontbijt en creatieve workshops tijdens de herfstvakantie bij MIMIK.

Gratis met het OV

Kinderen reizen deze herfstvakantie gratis met bus en regionale trein

Museum Hagedoorns Plaatse in Epe

Ga samen op tijdreis bij Veluws Museum Hagedoorns Plaatse

Uitgelicht

Van poppenkast tot speurtocht op Paleis Het Loo in Apeldoorn

Herfstvakantie in het Nederlands Openluchtmuseum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

21x superleuke museum-uitjes door heel Nederland

Van chocola en stippenkunst tot monsters, ruimteproefjes en coole goocheltrucs: hier wil je heen! Ken jij alle 21 tips al?

3 Insidetips van Cinekid, lees ze hier

Over verschillen, de première van dit jaar en favoriete film van de directeur

18x eropuit in de herfstvakantie

Een hele week de tijd om samen leuke dingen te doen! Dat is maar goed ook, want er worden veel leuke activiteiten georganiseerd in en om Apeldoorn, Deventer en Zutphen! Bekijk snel onze leukste tips!

19x superleuke herfstvakantie-uitjes door heel NL

Deze wil je niet missen! 19 extra leuke Kidsproof-tips voor de herfstvakantie. En een aantal voor daarna ;)

Win gezinstickets voor Fun Forest
Doe mee en maak kans op één van de 5 gezinstickets voor een Fun Forest-locatie bij jou in de buurt!

Ik doe mee!