Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Adventure Eefde

Klimmen met het hele gezin bij het Klimbos van Adventure Eefde. Klimmen, tokkelen, ziplinen en meer! (8+)

Ben jij niet bang voor hoogte? Houd je ervan om lekker te klimmen en klauteren in de Achterhoekse natuur? Dan kan je helemaal los gaan in het klimpark van Adventure Eefde.

Je kunt in het klimbos van Adventure Eefde in bomen klimmen, tokkelen, ziplinen en nog veel meer. Het maakt niet uit of je een ervaren klimmer bent die vaker indoor en outdoor klimt, of dat je nog nooit in een klimpark geweest bent. Door de verschillende routes met ieder een verschillende moeilijkheidsgraad, maken ze er voor iedere klimmer een leuke en uitdagende dag van. Natuurlijk klim je bij Adventure Eefde altijd onder begeleiding van een van onze ervaren klimmers, ben je altijd goed gezekerd en klim je veilig.

Minimale leeftijd voor het klimbos is 8 jaar en minimale lengte van 1,35m. Aan beide voorwaarden moet worden voldaan! 

Wil je meer weten over het Klimbos van Adventure Eefde? Klik dan op de roze websitebutton.

Check ook de andere gave activiteiten bij Adventure Eefde, karten en klettersteigen! P.s. ook zijn de kinderfeestjes hier aanraders!

Adventure Eefde

Elzerdijk 44

7211 LT Eefde

Openingstijden MAANDAG GESLOTEN
DINSDAG 9 - 17 UUR
WOENSDAG 9 - 17 UUR
DONDERDAG 9 - 17 UUR
VRIJDAG 9 - 17 UUR
ZATERDAG 9 - 17 UUR
ZONDAG 9 - 17 UUR
Prijs Parcours 1 en 2 €18,00
Parcours 2 en 3 €18,00
Parcours 1,2 en 3 €24,00
Mail direct

Mail direct naar Adventure Eefde

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lijstjes voor Apeldoorn Deventer

Uitgelicht

Spelletjesfans opgelet, dit wil je niet missen!

Nieuw en door Kidsproof getest: Music Machines & Me

Blogs & inspiratie

Alle blogs

15x Sint Maarten thuis vieren

Zingend langs de deuren met een lampion en thuiskomen met een zak vol snoepjes. Onze kinderen vinden het fantastisch! Wil je liever niet langs de deuren? Wij hebben de leukste tips voor een Sint Maarten thuis verzameld.

Het verhaal van Sint Maarten

Dat kinderen op 11 november massaal de straat op gaan om te zingen voor een zo vol mogelijke snoepzak, dat wist je waarschijnlijk al. Maar wat is eigenlijk het verhaal achter dit lichtjesfeest?

Intocht Sinterklaas Apeldoorn, Deventer en Zutphen 2026

Hij komt...hij komt... 14 november 2026 is het weer zover! Dan komt Sinterklaas aan in ons land! Ook in Apeldoorn, Deventer, Zutphen en de omliggende dorpen zal hij heel veel kindjes blij maken. Wij hebben een compleet overzicht voor je met alle Sinterklaasintochten in de regio!

12x wandeling met kinderen

De natuur is prachtig met al die kleuren en het is zo fijn wandelen op de Veluwe en rondom Apeldoorn & Deventer. Wij hebben de leukste hotspots voor wandelingen door het bos en over de hei voor je op een rijtje gezet. Zo is wandelen met kinderen harstikke leuk!

Win een familieconcert met hotelovernachting in Amsterdam
Doe mee en maak kans op een familieconcert mét hotelovernachting in Amsterdam!

Ik doe mee!