Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Sportief Oost

Doe mee aan de schaats en skeelerlessen bij Sportief Oost!

SportiefOost is er voor schaatsers die verder willen in de schaatssport. Met als basisniveau kinderen en volwassenen die in staat zijn zich zelfstandig voort te bewegen op de schaats schaatsen mensen uit allerlei categorieën: van jong tot oud en van wedstrijdrijder tot recreant. Getalenteerde wedstrijdschaatsers vinden bij SportiefOost.nl deskundige training en begeleiding die ze verder kan helpen.

Er is niet alleen aandacht voor de meest getalenteerde schaatsers. Ook de schaatsers die geen wedstrijden rijden krijgen alle aandacht van onze trainers. Iedereen op zijn of haar niveau krijgt aanwijzingen om de techniek te verbeteren. Een groep kundige en enthousiaste trainers en begeleiders zorgt zo voor steeds betere prestaties op ieder niveau. Hoe beter je leert schaatsen hoe meer plezier het oplevert en daar gaat het Sportief Oost uiteindelijk om: Plezier in het schaatsen!

Klik op de roze button voor meer informatie over deze schaatsvereniging.

Neem een kijkje in de Uitagenda voor meer leuke uitjes en activiteiten.

Sportief Oost

Hein Braakhuisstraat 8

7434 SK Lettele

Mail direct

Mail direct naar Sportief Oost

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Toon op kaart

Uitgelicht

Kinepolis: Familieticket met korting

Meivakantie in het Zuiderzeemuseum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

18x leuke meivakantie-tips door heel Nederland!

Avontuurlijke uitjes, vrolijke voorstellingen, nieuwe films, toffe musea en leuke kampen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de meivakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!

12 kidsprooftips om snel RIJK te worden op Koningsdag!

27 april is het Koningsdag! In 2026 en dat vieren we. Hoe kunnen de kids op een makkelijke manier een leuk centje verdienen op Koningsdag? Lees hier onze 12 favorieten!

Voorjaarsactiviteiten in het Openluchtmuseum

In het Nederlands Openluchtmuseum in Arnhem zit je dit voorjaar helemaal goed: het barst van de leuke extra activiteiten voor gezinnen. Duik in de wereld van trams, kleine kruipers en wol en sluit je dag aan het museum af bij het Kindererf en de grote speeltuin. Nieuwsgierig? Lees gauw verder!

20x toffe uitjes in de meivakantie in en om Apeldoorn en Deventer

Lekker hoor, twee weken meivakantie! Weten jullie al wat jullie gaan doen? Wordt het een dagje naar het museum, zoeken jullie het hogerop, lekker naar buiten of toch naar een leuke familiefilm? Wij hebben de de leukste meivakantie-uitjes voor je op een rijtje gezet!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief