
Zwembad De Sprenkelaar
Lekker plonzen en spetteren in het gezinsvriendelijke zwembad De Sprenkelaar in Apeldoorn!
Kom lekker recreatief zwemmen bij De Sprenkelaar. Het zwembad is dan alleen toegankelijk voor families.
In het lekker warme peuterbad kunnen de kleintjes heerlijk rustig spelen. De grote kids vermaken zich in het wedstrijdbad. Er ligt dan een loopmat in het water, de duikplank ligt klaar en de waterglijbaan staat aan.
In de vakanties is het extra tof om te zwemmen bij De Sprenkelaar. Er worden dan altijd extra activiteiten geoerganiseerd of er wordt een leuk opblaasobject in het water geplaatst. Je vindt deze vakantieactiviteiten terug in onze Uitagenda!
In dit zwembad kun je ook op bepaalde tijden een lesje baby, peuter of kleuterzwemmen volgen. Je kunt hier altijd aan meedoen, reserveren is niet nodig. Het zwem ABC halen is hier ook mogelijk!
Goed om te weten: De Sprenkelaar gaat op z’n vroegst pas in 2024 verhuizen naar de nieuwe locatie. Voorlopig kunnen we dus nog lekker blijven zwemmen bij De Sprenkelaar!
Meer weten? Klik dan op de roze button om naar de site te gaan.
Op zoek naar een leuk plekje om wat te eten met je kind? Bekijk dan de categorie Uiteten.
Zwembad De Sprenkelaar
Laan van Zevenhuizen 381
7323 AW Apeldoorn
Openingstijden
Op de site zie je de openingstijden per activiteit. Klik op de roze button om naar de site te gaan.Toon op kaart
Meer inspiratie


18x Herfstvakantie uitjes
Yes, herfstvakantie! Er is weer zoveel leuks te beleven in en om Apeldoorn en Deventer.
Speelgoedmuseum Deventer
Kom de grootste speelgoedcollectie van Nederland bekijken in het Speelgoedmuseum van Deventer!
Spelletjesfans opgelet!
Ontdek de leukste spellen tijdens het Spellenspektakel in Jaarbeurs Utrecht 8 en 9 novemberBlogs & inspiratie
Alle blogs
Regen: 10x overdekte uitjes voor kinderen in Apeldoorn
Op een regenachtige dag toch even een uitstapje maken met de kinderen? Snappen we! Gelukkig is er ook heel veel te doen in Apeldoorn met regen. Wij verzamelden de leukste overdekte uitjes in Apeldoorn bij slecht weer. Lees snel onze tips!
18x eropuit in de herfstvakantie
Een hele week de tijd om samen leuke dingen te doen! Dat is maar goed ook, want er worden veel leuke activiteiten georganiseerd in en om Apeldoorn, Deventer en Zutphen! Bekijk snel onze leukste tips!
Museumuitjes door heel Nederland
Klaar voor de herfstvakantie? Met deze museumtips en uitjes kun je eindeloos speuren en ontdekken. Ontdek de leukste musea door heel Nederland en maak van elke dag een avontuur, binnen én buiten!