Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Pepernoten Express!

Samen met Sinterklaas genieten van een reis over de Veluwe!

Sinterklaas en zijn Zwarte Pieten zijn in november weer in ons land en dat gaat de VSM vieren. Naast het reizen met de stoomboot is Sinterklaas ook gek op stoomtreinen. Sinterklaas komt daarom met een heleboel Pieten naar Beekbergen om samen met jullie te genieten van een heerlijk pannenkoekenbuffet in één van onze luxe restauratierijtuigen.
Sinterklaas komt natuurlijk niet alleen maar gezellig pannenkoeken eten, hij neemt voor ieder kind ook nog een verrassing mee uit Spanje. En de Zwarte Pieten zullen tijdens de rit naar Dieren niet stilzitten!
De Sinterklaas-Pepernoten-Express zal op zaterdag 25 november en 2 december vertrekken vanaf het Museumstation Beekbergen!
Meteen kaartjes te reserveren? Klik dan door naar de site.

De leukste sinterklaasuitjes vind je natuurlijk op Kidsproof Arnhem!

Data:

Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.

Veluwsche Stoomtrein Mij

Rijnstraat 68

7332 AX Apeldoorn

Openingstijden voor vertrektijden zie website
Mail direct

Mail direct naar Veluwsche Stoomtrein Mij

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Familievoorstellingen op de Pinkenberg

Beleef een heerlijke zomermiddag met het hele gezin in openluchttheater De Pinkenberg.

Hoezo, dat hoort niet?! (6+)

Een vrolijke familievoorstelling vol muziek, humor en verrassende momenten van Gravity Strings!

Professor Bombastix en de tovenaarsdochter

Geniet samen van deze interactieve kindervoorstelling vol magie in Kasteel Doorwerth.

Nieuwe Zomerexpo: Waterkracht!

Ontdek hoe water Nederland beschermde tijdens de nieuwe expo bij het Nederlands Watermuseum.

Uitgelicht

Maritieme week in ’t Zuiderzeemuseum

Nieuwe onderwaterwereld bij SEA LIFE

Blogs & inspiratie

Alle blogs

7x leuke gezinsuitjes op de Veluwe

Of je nu in deze regio op vakantie bent of je wilt een dagje eropuit naar de Veluwe, er is hier in de zomer ook zoveel te beleven!

Muziekzomer Gelderland met kinderen

Ontdek samen hoe leuk klassieke muziek kan zijn! Tijdens Muziekzomer Gelderland genieten jullie van vrolijke familievoorstellingen en concerten door jong muzikaal talent. 

Dagje eropuit? Bekijk deze 8 leuke tips in Regio Arnhem!

Voel je vrij om samen op pad te gaan in de regio Arnhem. Waar spelen in het groen, het verleden ontdekken en genieten van het uitzicht allemaal dichtbij zijn. Deze leuke tips wil je zien!

Op avontuur bij het Nationaal Militair Museum!

Dit stoere museum blijft ook na vijf bezoeken echt een van de favoriete musea van onze kinderen. Een goede reden om de kids eens te vragen wat ze zo leuk vinden aan het NMM. ‘De mega coole vliegtuigen overal’, ‘de stormbaan buiten’, ‘de Xplore’ en het 'zelf in een mini-jeep rijden’. Voor ons dus alle reden om nog een keer te gaan!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief