Griezelverhalentocht Velp
Vandaag kun je, als je durft, meelopen of fietsen in een superspannende Griezelverhalentocht door Velp.
Het startpunt is de hofvijver van kasteel Biljoen, waar Ben van Schaik iets zal vertellen over het kasteel en Irene van Rooijen het verhaal van de Mooi-Ann vertelt. Dan gaan we door naar muziektent in het villapark, waar Walter Jansen het prachtige verhaal De vijvervrouw van Godfried Bomans zal voordragen. Lotte Nagengast sluit de Griezelverhalentocht af in de tuin van de boekhandel in de Emmastraat en zal je ijskoude rillingen bezorgen.
We sluiten af met een lekker toverdrankje in petit café Lezen & Laven.
Geschikt voor kinderen van 7 – 12 jaar. Kinderen alleen onder begeleiding van een volwassene
De leukste activiteiten vind je natuurlijk op onze uitagenda. Neem snel een kijkje!
Data:
Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.
Jansen & de Feijter
Emmastraat 6
6881 ST Velp
Openingstijden
Aanvang 19.00 uur of 19.30 uurToon op kaart
Meer inspiratie
Naar Disney On Ice!
Boek nu tickets voor de nieuwe, magische ijsshow in de kerstvakantie en maak onvergetelijke herinneringen
Kerst op Middachten
Ontdek de warme kerstsfeer bij Kasteel Middachten.
Boeren en tuinders pakken winters uit!
Vrolijk verlichte trekkertochten, verlichte boerderijroutes of een leuke winterwandeling!Blogs & inspiratie
Alle blogs
De 12 leukste herfst- en winteruitjes op de Veluwe
De Veluwe heeft zoveel toffe uitjes voor gezinnen deze herfst. Wij zijn dol op deze mooie regio! Zowel in de verschillende dorpen en steden als in de prachtige natuur is er zoveel te beleven. Al nieuwsgierig geworden? Wij delen hier 12 superleuke tips voor de herfst én winter.
Creatief met kerstballen
Hoe leuk is het om samen met de kinderen een eigen kerstbal of kersthanger te maken en zo een persoonlijk tintje aan je kerstboom te geven? Wij hebben 22 te gekke tips voor je op een rijtje gezet.
Fiens favoriete theatervoorstellingen
Samen naar het theater… dat blijft iets magisch. In Musis & Stadstheater Arnhem zit je deze winter goed, want kinderdirecteur Fien van Viegen tipt vier mooie familievoorstellingen.