
Hotel Doorwerth
Het luxe 4-sterren Fletcher Hotel-Restaurant Doorwerth-Arnhem biedt veel voor een heerlijk verblijf!
In het hotel vind je een restaurant, terras, binnen- en buitenzwembad, kidscorner, buitenspeeltuinen en tennisbaan. In het hotel bevinden zich 117 luxe kamers met douche, bad of een familiekamer.
Een aantal dagen lekker genieten van natuur, cultuur of culinaire hoogstandjes? Bekijk welk arrangement bij jullie past en boek een heerlijke midweek of weekend weg! Kijk hiervoor op de website via de roze button.
Samen eropuit doe je in de natuur, een nieuwe speeltuin ontdekken of naar een leuk museum. Kijk bij de eropuit-tips!
Fletcher Hotel-Restaurant Doorwerth-Arnhem
Kabeljauwallee 35
6865 BL Doorweth
Openingstijden
Hele jaar geopend.Prijs
Afhankelijk van hoeveel personen en periode van boeken
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Meer inspiratie


Een awesome vakantie-uitje
Op zoek naar een stoer gezinsuitje? Ga naar Planet Awesome? Lasergamen, karaoke, bowlen en meer!
Nederlands Openluchtmuseum
Een bezoek aan het Nederlands Openluchtmuseum voelt als een reis terug in de tijd!
Kröller-Müller Museum
Ontdek de beeldentuin, speel het dobbelspel of speurspel of ga op blind date met een kunstwerk.Blogs & inspiratie
Alle blogs
20x Heel Nederland: Leuke lente-uitjes en vakantiekampen
Ideaal voor Pasen, de meivakantie en vast voor de zomer: heerlijke lente-uitjes en fijne vakantiekampen door heel Nederland
Eropuit in de meivakantie! Bekijk deze leuke tips!
Wat is er veel te beleven in onze mooie regio en iets daarbuiten! We hebben leuke gezinsuitjes, tips voor Pasen, Koningsdag en meer voor je op een rijtje gezet.
Lente: 10x leuke activiteiten
Hoe halen jullie de lente in huis? Welke activiteit staat op jullie wensenlijstje voor het voorjaar? Voor de zonnige én regenachtige lentedagen hier 10 leuke dingen om samen met je kinderen te doen. Gewoon lekker thuis.