Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Open imkerijdagen

Bezoek een bijenhouder in de buurt; doe mee, leer en ontdek!

Op zaterdag 11 en zondag 12 juli 2026 openen imkers door heel Nederland hun deuren voor de Landelijke Open Imkerijdagen. De Nederlandse Bijenhoudersvereniging (NBV) nodigt je uit om deze gratis en leerzame dagen te beleven en te ontdekken hoe fascinerend het leven van de bij is. De imkers laten ze je zien wat een imker precies doet om de bijen te verzorgen.

Leuk en leerzaam uitje voor kinderen

De Landelijke Open Imkerijdagen zijn niet alleen leerzaam, maar ook ontzettend leuk voor kinderen. Het is een geweldige kans om van dichtbij te zien hoe bijen leven en werken. Kinderen kunnen vragen stellen aan de imkers en zelfs een kijkje nemen in een bijenkast. Wie weet worden ze wel zo enthousiast dat ze later zelf imker willen worden! De bijenhouders zorgen ervoor dat een bezoekje aan de zoemende vrienden niet gevaarlijk is door speciale pakken, genoeg afstand en een pufje rook.

Bezoek de imker in de buurt

Klik door naar de website van de Nederlandse Bijenhoudersvereniging om te zien waar de dichtstbijzijnde open dag plaatsvindt.

Kom naar de Landelijke Open Imkerijdagen en ontdek de wondere wereld van de bijen. Een perfect uitje voor het hele gezin waar plezier en educatie hand in hand gaan. Tot dan!

De bijenhouderijen zijn op 11 en 12 juli 2026 te bezoeken

Nederlandse Bijenhoudersvereniging

Mail direct

Mail direct naar Nederlandse Bijenhoudersvereniging

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier

Meer inspiratie

Zoek Pluis de Liefdesmuis

Kom langs en ga samen op zoek naar Pluis in de salons van Kasteel Rosendael.

Maak samen je eigen familievlag!

Ga samen aan de slag met een creatieve vlag in het Nederlands Openluchtmuseum in Arnhem.

Supervoordelig met het OV

Kinderen reizen deze meivakantie gratis met bus en regionale trein

Mega Wandel Marathon

Dit wandelfeest is Arnhem is een gezellige toegankelijke dag waar iedereen welkom is!

Uitgelicht

Kinderherdenking 4 mei livestream in Madurodam

Spannend en indrukwekkend het Verzetsmuseum junior

Blogs & inspiratie

Alle blogs

18x leuke meivakantie-tips door heel Nederland!

Avontuurlijke uitjes, vrolijke voorstellingen, nieuwe films, toffe musea en leuke kampen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de meivakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!

Koningsdag vieren in en om Arnhem

Koningsdag in Arnhem vieren met kinderen? Dat betekent langs kleedjes struinen of zelf op een kleedje spullen verkopen, spelletjes doen en vooral veel gezelligheid!

Leuke uitjes voor de meivakantie

Meivakantie! Wat zijn er weer veel leuke activiteiten in en om Arnhem! Van actieve uitjes binnen en buiten, mooie films tot ontdekken en spelen in musea en kastelen en nog heel veel meer. Lees gauw verder!

Dagje vrij? Ga lekker eropuit in Regio Arnhem!

Voel je vrij om samen op pad te gaan in de regio Arnhem. Waar spelen in het groen, het verleden ontdekken en genieten van het uitzicht allemaal dichtbij zijn. Deze leuke tips wil je zien!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief