
Kidsproof Fun & Veiligheidsfestival in Almere
Een tof GRATIS kinderfestival van onze Kidsproof collega in Flevoland!
Dit gezellige kinderevent is een stukje verder weg, namelijk in Flevoland. Het wordt georganiseerd door 1 van onze Kidsproof collega’s.
Op zaterdag 13 september is het zover: het Kidsproof Fun & Veiligheidsfestival! Dit vrolijke kinderevenement waar iedereen zich voor 1 dag een échte held voelt, is van 11.00 tot 17.00 uur in Almere Buiten Centrum.
Toffe activiteiten voor kinderen van 2 t/m 16 jaar
Neem een kijkje in de voertuigen van 112-helden, krijg voorlichting en kleine demonstraties. Volg creatieve workshops, bekijk theater-, muziek- en dansvoorstellingen, doe mee met sport- en spelactiviteiten! Er zijn ook kraampjes met speelgoed en lekker eten & drinken.
Waar
Globeplein, Rio de Janeiroplein (+ park), Baltimoreplein en Noordeinde in het centrum van Almere Buiten.
Wanneer
Zaterdag 13 september 2025 van 11.00 tot 17.00 uur.
Entree?
Gratis! Haal je strippenkaart voor deelname bij de infostand en doe gezellig mee. Voor sommige activiteiten wordt een klein bijdrage gevraagd (bijvoorbeeld voor de materiaalkosten).
Benieuwd naar alle hulpdiensten, sportieve, creatieve en andere gezellige activiteiten? Houd onze blogpagina dan goed in de gaten, want hier houden we de komende weken het programma up-to-date.
Kidsproof Flevoland is ontzettend dankbaar dat ze het Kidsproof Fun & Veiligheidsfestival kunnen organiseren dankzij de steun van Winkeliersvereniging Buitenmere en Almere City Marketing!
Kidsproof Flevoland
Globeplein 12
1334 BV Almere
Openingstijden
11.00 tot 17.00 uurPrijs
Gratis entreeToon op kaart
Meer inspiratie


Spelen en ontdekken op het Kindererf
Het Kindererf in het Nederlands Openluchtmuseum is vernieuwd! Echt een bezoek waard deze zomervakantie!
Oogstfeest
Een middag vol plukken, proeven en plezier voor het hele gezin op Stadsboerderij de Korenmaat!
Zomer bij Pathé | Koel chillen!
Geniet in de airco van avonturen van de Smurfen, van Lilo & Stitch en meer populaire filmhelden!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Zomeruitjes door heel NL
Klaar voor de zomervakantie? Met deze uitjes en tips kan ie niet lang genoeg duren. Ontdek deze superleuke uitjes door heel Nederland en maak van elke dag een feestje, ook als het regent!
Op avontuur bij het Nationaal Militair Museum!
Dit stoere museum blijft ook na vijf bezoeken echt een van de favoriete musea van onze kinderen. Een goede reden om de kids eens te vragen wat ze zo leuk vinden aan het NMM. ‘De mega coole vliegtuigen overal’, ‘de stormbaan buiten’, ‘de Xplore’ en het 'zelf in een mini-jeep rijden’. Voor ons dus alle reden om nog een keer te gaan!
Deze zomeruitjes in de regio Arnhem mag je niet missen!
Ben je op zoek naar een tof uitje in de regio Arnhem? Er is hier echt zoveel te beleven. Ontmoet de dieren van de wereld, neem een duik in het verleden, speel in het groen en geniet van het gave uitzicht. Sluit je heerlijke dagje uit af met het eten van een pannenkoek in een van de gezellige pannenkoekenrestaurants.