Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Eten, spelen & plezier onder één dak

Bij het Parkhuis in Amersfoort kun je niet alleen lekker eten en drinken, maar ook heerlijk spelen!

Parkhuis Amersfoort vind je aan de rand van stadspark Elisabeth Groen. Het restaurant zit in het oude ketelhuis van het voormalige Elisabeth Ziekenhuis.

Je kunt hier fijn binnen en buiten genieten van wat lekkers. Doordat Het Parkhuis aan een groot park ligt, is er genoeg ruimte om buiten te spelen. Ook binnen kunnen de kids heerlijk spelen.

De vintage speelkelder De Machinekamer staat nl.vol met vintage speelgoed zoals een flipperkast, tafelvoetbalspel, houten blokken, sjoelbak, arcadekast en natuurlijk de welbekende gezelschapspellen. Kies je voor een potje poolen met papa of mama? Of ga je voor een spelletje ‘Toren van Pisa’ met je vrienden? Aan het eind van de middag gaan de gordijnen van de bioscoophoek dicht en kun je genieten van een leuke familiefilm voor jong en oud op het grote scherm.

In de weekenden zetten ze bij bij restaurant Parkhuis de deuren van De Familiekamer wagenwijd open. Aan de grote tafels schuiven je gezellig met hele familie aan; er staan ook kinderstoelen klaar.

Ouders genieten van een iets lekkers en kunnen ontspannen bijpraten, terwijl de kinderen pret maken. Spelen met blokken, speelgoedautootjes of wanen zich mini-kok in het speelkeukentje. Bijna nog leuker is de overdekte zandbak buiten voor het raam.

Zodra het weer een beetje mooier weer is kun je op het terras zitten. Trek gekregen? Op de menukaart staat voor iedereen wel wat lekkers.

Voor meer informatie over Het Parkhuis in Amersfoort, klik je op de roze button.

Iets te vieren? Kijk dan ook eens op onze kinderfeestjespagina!

Parkhuis Amersfoort

Heiligenbergerweg 151

3816 AJ Amersfoort

Openingstijden Maandag gesloten
Dinsdag t/m donderdag: 10.00 – 17.00 uur
Vrijdag en zaterdag: 10.00 – 21.30 uur
Zondag 10.00 – 19.00 uur
Machinekamer: weekend 12.00-17.00 uur
Prijs Zie website van het Parkhuis
Mail direct

Mail direct naar Parkhuis Amersfoort

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Boek première kaartjes

Eten, spelen & plezier onder één dak

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Deze zomeruitjes in de regio Arnhem mag je niet missen!

Ben je op zoek naar een tof uitje in de regio Arnhem? Er is hier echt zoveel te beleven. Ontmoet de dieren van de wereld, neem een duik in het verleden, speel in het groen en geniet van het gave uitzicht. Sluit je heerlijke dagje uit af met het eten van een pannenkoek in een van de gezellige pannenkoekenrestaurants.

10x kinderfeestje overlevingstips

Je herkent het vast wel dat je ieder jaar van het kinderfeestje van je zoon of dochter weer een topfeestje wilt maken waarbij alle kinderen (inclusief die van jezelf) met een blij gezicht het feestje verlaten! Bekijk onze top 10 survivaltips!

7x een wandeling met kinderen

Even lekker naar buiten? Pak een heerlijk moment om met de kinderen te wandelen in onze prachtige regio. Wij hebben de leukste hotspots voor wandelingen met de kinderen voor je op een rijtje gezet. Geniet er lekker samen van!

Leuke tips voor kinderfeestjes, clubjes en uitjes

Het nieuwe schooljaar is alweer een paar weekjes op weg. Deze toffe Back to School tips wil je niet missen!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief