Audioscriptie app
Geniet van films en de bioscoop met de app Earcatch, ontwikkeld voor kinderen met een visuele beperking!
Ook als je een visuele beperking hebt wil je wel eens naar de bioscoop om een leuke film te kijken. Bartiméus Sonneheerdt en Soundfocus hebben daarom de app Earcatch ontwikkeld, zodat mensen met een visuele beperking de kans krijgen in elke bioscoop te genieten van Nederlandse filmvoorstellingen.
Installeer de app op je smartphone of tablet. Selecteer de film of serie die je wil kijken en download de bijbehorende audiodescriptie. Zet je koptelefoon op en klik op ‘afspelen’. De app zorgt ervoor dat de audiodescriptie helemaal gelijk loopt met wat je op beeld ziet.
Meer weten over de app? Klik dan op de websitebutton.
PS: je vindt nog veel meer toegankelijke uitjes en tips in onze categorie ‘Inclusief’.
Geschikt voor
Lijstjes voor Arnhem
Toegankelijke inspiratie
Mega Wandel Marathon
Dit wandelfeest is Arnhem is een gezellige toegankelijke dag waar iedereen welkom is!
Prikkelarme openstelling UMU
Het UMU organiseert speciale ochtenden voor bezoekers die gevoelig zijn voor prikkels!
Festival BuitenLOL 2026
Het is feest op De Kemphaan, want Stad & Natuur organiseert een toegankelijke buitenfestival!Blogs & inspiratie
Alle blogs
6x leuke vakantiekampen
In deze blog alvast een voorproefje van een aantal toffe kampen! Fijne dagkampen of iets verder weg mét overnachting. Wat vind jouw kind fijner?
7x een wandeling met kinderen
Even lekker naar buiten? Pak een heerlijk moment om met de kinderen te wandelen in onze prachtige regio. Wij hebben de leukste hotspots voor wandelingen met de kinderen voor je op een rijtje gezet. Geniet er lekker samen van!
Dagje vrij? Ga lekker eropuit in Regio Arnhem!
Voel je vrij om samen op pad te gaan in de regio Arnhem. Waar spelen in het groen, het verleden ontdekken en genieten van het uitzicht allemaal dichtbij zijn. Deze leuke tips wil je zien!