Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Esther Vergeer Foundation

Kinderen met een lichamelijke beperking ontdekken de kracht van sport met de Esther Vergeer Foundation!

Sport geeft energie, zelfvertrouwen en plezier. De Esther Vergeer Foundation zorgt ervoor dat ook kinderen met een lichamelijke beperking of chronische aandoening kunnen sporten bij een gewone sportvereniging, samen met leeftijdsgenootjes, gewoon in de buurt.

Alles wat daarvoor nodig is, wordt geregeld. Denk aan de juiste begeleiding, een vereniging die klaar is om je kind te verwelkomen én bijvoorbeeld een sportrolstoel op maat.

Daarnaast organiseert de foundation toffe sportevenementen, zoals het jaarlijkse Sportkamp en het Sportfestival. Want sport is niet alleen gezond, het is ook een feestje!

Wil jouw kind graag sporten? Neem een kijkje op de website via de button!

PS: je vindt nog veel meer toegankelijke uitjes en tips in onze categorie ‘Inclusief’.

Esther Vergeer Foundation

Papendallaan 60

6816 VD Arnhem

Mail direct

Mail direct naar Esther Vergeer Foundation

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Geschikt voor

Toegankelijke inspiratie

Prikkelarme openstelling UMU

Het UMU organiseert speciale ochtenden voor bezoekers die gevoelig zijn voor prikkels!

Mega Wandel Marathon

Dit wandelfeest is Arnhem is een gezellige toegankelijke dag waar iedereen welkom is!

Toegankelijke events in mei

In mei staan er superveel toegankelijke uitjes op de agenda. Check ze hier!

Toegankelijke events in juni

In juni staan er superveel toegankelijke uitjes op de agenda. Check ze hier!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

23 tips voor thuis & uit met Pinksteren

Voor een lekker lang Pinksterweekend met het gezin hebben we 23 toffe tips voor uit & thuis verzameld. Van fietstochtjes tot een avondpicknick en van fotoshoots tot een grappig Kahoot quiz. Geniet van een mooi lang weekend!

6x leuke vakantiekampen

In deze blog alvast een voorproefje van een aantal toffe kampen! Fijne dagkampen of iets verder weg mét overnachting. Wat vind jouw kind fijner?

Dagje vrij? Ga lekker eropuit in Regio Arnhem!

Voel je vrij om samen op pad te gaan in de regio Arnhem. Waar spelen in het groen, het verleden ontdekken en genieten van het uitzicht allemaal dichtbij zijn. Deze leuke tips wil je zien!

7x een wandeling met kinderen

Even lekker naar buiten? Pak een heerlijk moment om met de kinderen te wandelen in onze prachtige regio. Wij hebben de leukste hotspots voor wandelingen met de kinderen voor je op een rijtje gezet. Geniet er lekker samen van!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief