Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Blogs & inspiratie

Zo creëer je je eigen snoezelruimte

Gepubliceerd op 23 april 2025

Speelgoed is om te spelen, leren en ontdekken! Van Revant ontvingen we deze leuke tips voor speelgoed die aansluit bij de sensorische behoeften van kinderen met EMB.

Magic Carpet Deze link opent in een nieuwe tab
Deze interactieve speelmat is leuk voor individuele kids en speelmaatjes. De begende beelden reageren op aanraking, beweging en nabijheid waardoor de zintuigelijke en motorische ontwikkeling wordt gestimuleerd.

Relaxing Led Ocean Wave Projector Deze link opent in een nieuwe tab
Met deze projector is een rustgevende sfeer zo gecreëerd. Met de afstandsbediening kunnen ouders een donkere kamer verlichten met kleurrijke en bewegende afbeeldingen. De rustgevende geluiden op de achtergrond kunnen helpen bij het ontspannen en het inslapen.

Sensory Bubble Tube Deze link opent in een nieuwe tab
De Bubble Tube bestaat uit een set van 10 rubberen schijven. Door de unieke texturen en kleuren beleven kinderen allerlei spel- en leeractiviteiten met nieuwe aanrakingen en visuele stimulatie!

Wil jouw kind echt een wat langere tijd ontspannen? Bezoek dan eens een snoezelruimte. Hier worden de zintuigen geprikkeld op een zachte, aangename manier. Deze link opent in een nieuwe tab

Sensory Light Projector Deze link opent in een nieuwe tab
Waan je in een betoverende omgeving met de zachte, bewegende patronen van de Sensory Light Projector. De stressverlagende omgeving zorgt zo voor een verbeterde focus en aandacht van kinderen.

LED-spiegel Deze link opent in een nieuwe tab
De LED-spiegel is niet zomaar een spiegel. De speciale kleuren zorgen voor een optisch effect en een kalmerende omgeving. De spiegel bevordert het zelfbewustzijn van kinderen.

We zijn altijd op zoek naar nieuwe tips. Heeft jouw kind een favoriet speelgoed-item? Stuur dan een mailje naar susanne@kidsproofplus.nl en draag bij aan onze lijst van inspiratie!

Revant Revalidatiecentrum Breda nodigde een enthousiaste groep studenten uit om onderzoek te doen. Het resultaat?  Een overzicht van het meest geschikte speelgoed per categorie.

Lees ook:

Alle blogs

7x leuke gezinsuitjes op de Veluwe

Of je nu in deze regio op vakantie bent of je wilt een dagje eropuit naar de Veluwe, er is hier in de zomer ook zoveel te beleven!

Een nachtje weg met je kind: doordeweeks óók een top idee bij deze Valk Exclusief kinderhotels!

Heb je een (klein)kind dat nog niet naar school gaat, of hebben de kids een doordeweekse studiedag? Pak die gelegenheid om er samen even op uit te gaan! Combineer een dagje uit met een nachtje in een luxe familiehotel. Mini-vakantie!

De leukste tips bij recreatiegebied Veluwe aan Zee

Strand Horst en Strand Nulde zijn in regio Amersfoort bekende locaties en populair bij veel gezinnen en watersportliefhebbers. Dat je bij deze recreatiegebieden van Leisurelands kan zwemmen en surfen is bij de meesten wel bekend, maar wist je dat de stranden nu een nieuwe naam hebben: ‘Veluwe aan Zee’.

21x superleuke museum-uitjes door heel Nederland

Van chocola en stippenkunst tot monsters, ruimteproefjes en coole goocheltrucs: hier wil je heen! Ken jij alle 21 tips al?

Favoriete uitjes & adressen

Romeinenfestival

Kinderboekenweek bij Rozet

Nationale KinderTheaterWeek in de herfstvakantie

Lasergamen bij FunSpace

Feestje bij Bounce Valley Arnhem

Ontmoet kasteelbewoners

Gratis met het OV

StadsWoud (7+)

7x leuke gezinsuitjes op de Veluwe

Meer inspiratie

Uitgelicht – Een nacht in het Openluchtmuseum

Wandel samen na sluitingstijd door een prachtig verlicht Nederlands Openluchtmuseum in Arnhem!

Romeinenfestival

Gladiatoren, Romeinse soldagen en zelf boogschieten: duik samen het Romeinse Elst in!

Kinderboekenweek bij Rozet

Spot aan bij Rozet Arnhem! Ontdek samen workshops, voorstellingen en creatieve activiteiten.

Schemerlicht Festival

Beleef samen dit audiovisuele kunstfestival in het Gofferpark!

Win familietickets voor een Cinekid-film
Doe mee en maak kans op één van de 4 familietickets voor een Cinekid-film bij jou in de buurt!

Ik doe mee!