
Groepsspringen!
Een bijzondere vorm van turnen is het groepsspringen, ook wel mini-trampolinespringen genoemd.
Bij groepsspringen oefenen je elke week op individuele sprongen. Ze springen met plank of mini-trampoline.
De minitrampoline kan gewoon voor een dikke mat staan, maar ook voor een kast, de pegasus, de schuimbak, schuin vlak, etc. Startend met de basissprongen, eventueel uitbreiden naar tipsalto’s, salto’s, overslagen, etc.
De lessen zijn geschikt voor kids vanaf groep 3.
Voor kinderen die hier talent voor hebben, bestaat de mogelijkheid door te stromen naar de springselecties. Zij trainen 2x per week: 1x in Elst en 1x in Zetten. Ze doen mee aan wedstrijden op landelijk niveau.
Meer weten over de verschillende groepen en lestijden? Klik dan even door naar de site!
Psst, wist je dat we ook leuke uitjes hebben voor elke dag? Neem eens een kijkje in onze Eropuit Categorie!
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Zomeruitjes door heel NL
Klaar voor de zomervakantie? Met deze uitjes en tips kan ie niet lang genoeg duren. Ontdek deze superleuke uitjes door heel Nederland en maak van elke dag een feestje, ook als het regent!
Zomervakantie uitjes in en om Arnhem
De deuren van de scholen zijn gesloten, de zomervakantie is begonnen! Even zes weken geen school en vrije tijd. Hebben jullie al plannen gemaakt voor de vrije weken? Wij hebben meer dan genoeg tips waar je uit kunt kiezen. Hieronder vind je alvast een greep uit het ruime aanbod aan toffe vakantie-uitjes.
De leukste gezinsuitjes op de Veluwe
Ontdek deze leuke uitjes met kinderen op de Veluwe!