Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Wedstrijd zwemmen bij ESCA

Voel je je als een vis in het water en wil je steeds beter en steeds sneller?

Dan moet je zeker bij Esca-Wedstrijdzwemmen zijn! Een leuke club met gemotiveerde leden en gekwalificeerde trainers die je helpen om steeds weer jezelf te verbeteren! Van jong tot oud zijn er groepen waar je bij kunt zwemmen in competitie verband. 

Swimkick
Deze groep is bedoeld voor kinderen vanaf 6 jaar met (minimaal het C-diploma). In de SwimKick groep, die tweemaal per week traint, worden de technieken van de wedstrijdslagen goed aangeleerd en daar heb je een heel zwemleven plezier van. Maar natuurlijk krijgen ook de verschillende starts en keerpunten aandacht. Als je in de SwimKick groep zit krijg je ook de gelegenheid om via Speedowedstrijden kennis te maken met wedstrijdzwemmen.

Als je trainer vindt dat je de basisvaardigheden onder de knie hebt, kun je doorstromen naar de Minioren-groep. In de Minioren-groep zwemmen kinderen tot 12 jaar driemaal per week. Bij deze groep worden alle zwemslagen verbeterd, train je op langere afstanden, leer je keerpunten maken en doe je mee aan echte wedstrijden!

Klinkt dit allemaal goed in je oren? Ga dan meteen naar de website voor een proefles!

Zoek je nog meer clubjes in Arnhem?

Esca- Zwemmen

Arnhem

Openingstijden zie website
Mail direct

Mail direct naar Esca- Zwemmen

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.

Uitgelicht

Boek première kaartjes

Eten, spelen & plezier onder één dak

Blogs & inspiratie

Alle blogs

7x een wandeling met kinderen

Even lekker naar buiten? Pak een heerlijk moment om met de kinderen te wandelen in onze prachtige regio. Wij hebben de leukste hotspots voor wandelingen met de kinderen voor je op een rijtje gezet. Geniet er lekker samen van!

10x kinderfeestje overlevingstips

Je herkent het vast wel dat je ieder jaar van het kinderfeestje van je zoon of dochter weer een topfeestje wilt maken waarbij alle kinderen (inclusief die van jezelf) met een blij gezicht het feestje verlaten! Bekijk onze top 10 survivaltips!

Leuke tips voor kinderfeestjes, clubjes en uitjes

Het nieuwe schooljaar is alweer een paar weekjes op weg. Deze toffe Back to School tips wil je niet missen!

Deze zomeruitjes in de regio Arnhem mag je niet missen!

Ben je op zoek naar een tof uitje in de regio Arnhem? Er is hier echt zoveel te beleven. Ontmoet de dieren van de wereld, neem een duik in het verleden, speel in het groen en geniet van het gave uitzicht. Sluit je heerlijke dagje uit af met het eten van een pannenkoek in een van de gezellige pannenkoekenrestaurants.

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief