Schermen bij Soolancelot
Wil jij ook leren schermen net als in de film van Zorro? Dan is schermles echt iets voor jou!
Schermen is niet zo maar een sport, het is een vechtsport.
Niet zomaar een vechtsport, nee bij schermen wordt er gevochten zonder elkaar te beschadigen en dat vinden je ouders vast en zeker erg fijn!
Maar wees gewaarschuwd want wie eenmaal begint met schermen raakt er meestal helemaal aan verslingerd!
Bij schermclub Lancelot krijg je les van een oud bondscoach! Spelenderwijs leren ze jou de schermtechnieken.
Wil jij deze uitdaging aan gaan? Klik dan op de roze button voor de website.
Tip; heb jij al eens bij onze uitjes gekeken? Hier vind je de leukste uittips in en om Arnhem.
SooLancelot
Olympus 25
6832 EL Arnhem
Openingstijden
ma 18:30-19:30wo 18:30-19:30
Prijs
zie website
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Arnhem
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Dagje vrij? Ga lekker eropuit in Regio Arnhem!
Voel je vrij om samen op pad te gaan in de regio Arnhem. Waar spelen in het groen, het verleden ontdekken en genieten van het uitzicht allemaal dichtbij zijn. Deze leuke tips wil je zien!
23 tips voor thuis & uit met Pinksteren
Voor een lekker lang Pinksterweekend met het gezin hebben we 23 toffe tips voor uit & thuis verzameld. Van fietstochtjes tot een avondpicknick en van fotoshoots tot een grappig Kahoot quiz. Geniet van een mooi lang weekend!
6x leuke vakantiekampen
In deze blog alvast een voorproefje van een aantal toffe kampen! Fijne dagkampen of iets verder weg mét overnachting. Wat vind jouw kind fijner?