Zwem ABC De Grote Koppel
Tijd om een zwemdiploma in te gaan halen? Geef je kind dan nu op voor het ABC Zwemmen.
Zwem ABC in De Grote Koppel
Vanaf vijf jaar mag je bij Sportcentrum De Grote Koppel beginnen met ABC-Zwemles. Ze oefenen in groepen van 9 tot 11 leerlingen. Zo krijgt iedereen voldoende aandacht. Je leert op een snelle en verantwoorde manier alle zwemtechnieken die horen bij de officiële eisen van ABC-Zwemles.
Hoe lang dit duurt is natuurlijk afhankelijk van de ontwikkeling van je kind. Met het behalen van de diploma’s A en B laat je zien dat je de basisvaardigheden zwemmen onder de knie hebt. Diploma C staat voor Compleet. Hiermee ben je echt helemaal zwemvaardig! Hou er rekening mee dat er bij de meeste zwembaden een wachtlijst is. Inschrijven is mogelijk vanaf 4,5 jaar.
Hou er rekening mee dat er bij de meeste zwembaden een wachtlijst is, dus schrijf je op tijd in!
Klik voor meer info door naar de site.
Like onze Facebookpagina en blijf op de hoogte van de leukste tips voor ouders en kids.
Sportcentrum De Grote Koppel
Olympus 29
6832 EL Arnhem
Openingstijden
zie websitePrijs
Klik voor tarieven door naar de site.Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
5x wandelplekjes met horeca op de Veluwe
Wij vinden het heerlijk om regelmatig lekker een frisse neus te halen met de kinderen. Wij verzamelden 5 mooie plekjes op de Veluwe waar je heerlijk kunt wandelen, spelen én iets lekkers kunt eten en drinken op een tof plekje voor, na of tijdens de wandeling. Geniet ervan!
Lente: 10x leuke activiteiten
Hoe halen jullie de lente in huis? Welke activiteit staat op jullie wensenlijstje voor het voorjaar? Voor de zonnige én regenachtige lentedagen hier 10 leuke dingen om samen met je kinderen te doen. Gewoon lekker thuis.
Springplezier bij You Jump Arnhem
Gave tricks en stunts leren of rennen en vliegen door het trampolinepark: beleef het bij You Jump Arnhem!