Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Kabouterpad Ruurlo

Zet je rode puntmuts op en ga mee met Wouter Kabouter!

Het kabouterpad is speciaal voor kinderen van 2 t/m 6 jaar en is 1,5 kilometer lang. Houten paaltjes in de vorm van kabouters wijzen de weg. Onderweg kunnen de kinderen allerlei spelletjes doen en leren ze van alles over de natuur. En over kabouters natuurlijk!

Het boekje ‘Op pad met Wouter Kabouter’ en de kaboutermuts zijn tijdens openingsuren te koop bij De Heikamp of VVV Ruurlo.

Wat is er nou lekkerder dan een heerlijke pannenkoek na alle nieuwe ontdekkingen op het kabouterpad? Ga dan naar Pannenkoekenboerderij De Heikamp.

Klik voor meer informatie op de rode websitebutton.

Tip: houd onze Uitagenda in de gaten voor de coolste activiteiten!

De Heikamp

Hengeloseweg 2

7261 LV Ruurlo

Openingstijden april - november: dagelijks geopend van 11:00 - 20:00 uur
november - april: dinsdag t/m zondag van 11:00 - 20:00 uur
Prijs zie website
Mail direct

Mail direct naar De Heikamp

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Lasergamen met je gezin

Een avontuurlijk uitje voor het hele gezin: kom lasergamen bij FunSpace in Nijmegen-Noord.

Focus Junior in de voorjaarsvakantie

Elke vakantiedag kinderfilms en extra’s bij Focus Filmtheater in Arnhem.

Speurtochten Veluwezoom

Bij Bezoekerscentrum Veluwezoom kun je het hele jaar door op avontuur met gave speurtochten!

StadsWoud (7+)

Een avontuurlijke audio-wandeling over de natuur in de Arnhemse binnenstad.

Uitgelicht

Leuke activiteiten in het Mediamuseum in Hilversum

All You Can Eid: een warme serie voor gezinnen!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Het regent: 40x leuke activiteiten thuis

Zoek je inspiratie voor leuke activiteiten thuis met kinderen op een regendag? Met deze 40 dingen om thuis te doen als het regent, zullen je kinderen (en jullie ook) zich vast en zeker goed vermaken! Deze leuke kinderactiviteiten voor binnen zijn ideaal voor alle gure regendagen! Wat gaan jullie thuis doen met de kinderen?

5x wandelplekjes met horeca op de Veluwe

Wij vinden het heerlijk om regelmatig lekker een frisse neus te halen met de kinderen. Wij verzamelden 5 mooie plekjes op de Veluwe waar je heerlijk kunt wandelen, spelen én iets lekkers kunt eten en drinken op een tof plekje voor, na of tijdens de wandeling. Geniet ervan!

10x kinderfeestje overlevingstips

Je herkent het vast wel dat je ieder jaar van het kinderfeestje van je zoon of dochter weer een topfeestje wilt maken waarbij alle kinderen (inclusief die van jezelf) met een blij gezicht het feestje verlaten! Bekijk onze top 10 survivaltips!

Springplezier bij You Jump Arnhem

Gave tricks en stunts leren of rennen en vliegen door het trampolinepark: beleef het bij You Jump Arnhem!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief