Waterspeelplaats
Spelen en ontdekken in nieuwe waterspeelplaats van Park Lingezegen in Elst.
Bij Landerij De Park vind je geen standaardspeeltuin. Wel vijf hectare groene ruimte waar kids naar hartenlust kunnen spelen.
Er is een prachtige natuurspeelplaats waar je kunt klimmen en klauteren, een spannend struinpad waar je ongezien rond kunt dwalen en een groot waterrad waar je lekker kunt spetteren. Voor de kleinsten is er (pal naast het terras, heel fijn!) een fijne grote zandbak.
Rondom het terrein liggen allemaal sloten; leuk dus om een emmertje en schepnetje mee te nemen om te ontdekken wat er allemaal in het water leeft!
Waterrad
De Raddraaier is een enorm waterrad van 3,5 meter doorsnede. Kinderen kunnen met een handpomp water in het rad pompen. Door het rad te draaien komt het water in een goot. Van daaruit kan het water allerlei kanten op: meteen naar beneden, vasthouden, links of rechtsom laten stromen? Spierkracht, samenwerking en nieuwsgierigheid gevraagd. Maare pas op, nat worden hoort en natuurlijk bij….
Bekijk het complete overzicht van kinderactiviteiten in en om Arnhem in onze Uitagenda!
Park Lingezegen
De Park 10
6661 NW Elst
Openingstijden
zie websiteToon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
21x superleuke museum-uitjes door heel Nederland
Van chocola en stippenkunst tot monsters, ruimteproefjes en coole goocheltrucs: hier wil je heen! Ken jij alle 21 tips al?
Mooie familievoorstellingen én een kersverse kinderdirecteur
Musis & Stadstheater Arnhem trapt het nieuwe theaterseizoen af!
Een nachtje weg met je kind: doordeweeks óók een top idee bij deze Valk Exclusief kinderhotels!
Heb je een (klein)kind dat nog niet naar school gaat, of hebben de kids een doordeweekse studiedag? Pak die gelegenheid om er samen even op uit te gaan! Combineer een dagje uit met een nachtje in een luxe familiehotel. Mini-vakantie!