Bellenblaasfestijn
Feesten, bubbels blazen en dansen met Jan Klaassen tijdens het Bellenblaasfestijn!
Het Bellenblaasfestijn
Kom uit je bubbel tijdens het Bellenblaasfestijn! Jan Klaassen is gek op bellenblazen, daarom organiseert hij 19 september een feest vol bubbels en bellen. Blaas de grootste, langste of meeste bellen en maak zoveel mogelijk bellen kapot tijdens de bellen-battle. Heb jij genoeg bellen geblazen? Maak dan een dansje in de bellen-disco met onze eigen Dj. Dat wordt een feest voor iedereen!
Komen jullie ook langs? Klik op de roze button voor meer info!
Ben je op zoek naar meer leuke familie-uitjes? Neem een kijkje op onze Uitagenda!
Data:
- zaterdag 19 september 2026 Zet in mijn agenda
PS: klik op de roze button om te kijken of deze activiteit ook op andere data mogelijk is.
Het Land van Jan Klaassen
Gildeweg 6
7047 AR Braamt
Openingstijden
19 septemberPrijs
Kijk op de website voor de actuele prijzen.
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
De leukste tips bij recreatiegebied Veluwe aan Zee
Strand Horst en Strand Nulde zijn in regio Amersfoort bekende locaties en populair bij veel gezinnen en watersportliefhebbers. Dat je bij deze recreatiegebieden van Leisurelands kan zwemmen en surfen is bij de meesten wel bekend, maar wist je dat de stranden nu een nieuwe naam hebben: ‘Veluwe aan Zee’.
Op avontuur bij het Nationaal Militair Museum!
Dit stoere museum blijft ook na vijf bezoeken echt een van de favoriete musea van onze kinderen. Een goede reden om de kids eens te vragen wat ze zo leuk vinden aan het NMM. ‘De mega coole vliegtuigen overal’, ‘de stormbaan buiten’, ‘de Xplore’ en het 'zelf in een mini-jeep rijden’. Voor ons dus alle reden om nog een keer te gaan!
7x leuke gezinsuitjes op de Veluwe
Of je nu in deze regio op vakantie bent of je wilt een dagje eropuit naar de Veluwe, er is hier in de zomer ook zoveel te beleven!