
Bodemdiertjes zoeken in de Heemtuin
Ontdek hoe belangrijk bodemdieren zijn voor onze wereld!
Op zaterdag 10 augustus verandert de Heemtuin in Arnhem in een levendige ontdekplek vol krioelende bodemdiertjes! Tijdens deze gratis IVN-excursie leer je van 14.00 tot ongeveer 16.00 uur alles over het geheime leven onder je voeten.
Gewapend met loeppotjes en zoekkaarten ga je samen met IVN-gidsen op speurtocht naar duizendpoten, mieren, slakken en andere kleine helden van de natuur.
Zin in een middag vol verwondering en kruipende ontdekkingen? Klik dan op de roze button!
Tip: kijk voor de leukste eetgelegenheden op onze uit-eten pagina!
Data:
- zondag 10 augustus 2025
PS: klik op de roze button om te kijken of deze activiteit ook op andere data mogelijk is.
Meer inspiratie


Spelen en ontdekken op het Kindererf
Het Kindererf in het Nederlands Openluchtmuseum is vernieuwd! Echt een bezoek waard deze zomervakantie!
Zomervakantie op kasteel Rosendael
In de zomervakantie is er van alles te beleven op kasteel Rosendael!
Dino Experience
Ga op dino-expeditie in Winkelcentrum Kronenburg en ontdek zes levensgrote prehistorische reuzen!Blogs & inspiratie
Alle blogs
De leukste tips bij recreatiegebied Veluwe aan Zee
Strand Horst en Strand Nulde zijn in regio Amersfoort bekende locaties en populair bij veel gezinnen en watersportliefhebbers. Dat je bij deze recreatiegebieden van Leisurelands kan zwemmen en surfen is bij de meesten wel bekend, maar wist je dat de stranden nu een nieuwe naam hebben: ‘Veluwe aan Zee’.
Zomervakantie uitjes in en om Arnhem
De deuren van de scholen zijn gesloten, de zomervakantie is begonnen! Even zes weken geen school en vrije tijd. Hebben jullie al plannen gemaakt voor de vrije weken? Wij hebben meer dan genoeg tips waar je uit kunt kiezen. Hieronder vind je alvast een greep uit het ruime aanbod aan toffe vakantie-uitjes.
De leukste gezinsuitjes op de Veluwe
Ontdek deze leuke uitjes met kinderen op de Veluwe!