
Breakfit
Ben jij op zoek naar een leuke en leerzame dansschool in Arnhem of Elst?
BreakFit heeft een danslocatie in Elst en in Arnhem – Zuid (Malburgen/Immerloo). Bij dansschool BreakFit leer je de stoerste en coolste moves. Er kan al gedanst worden vanaf 4 jaar!
Met meer dan 15 jaar ervaring op het gebied van lesgeven weten de docenten als geen ander kinderen en jongeren te stimuleren om dans tot hun favoriete bezigheid te maken. Tijdens de lessen leer je staand dansen (toprocks), footworks, freezes, powermoves, expressie, creativiteit, originaliteit en nog veel meer. Dit alles wordt via een methodiek aangeboden die speciaal door Dansschool BreakFit is ontwikkeld en die voor iedereen toegankelijk is. Elk kind is uniek, en daarom krijgt iedereen op zijn of haar tempo breakdance les. Plezier staat voorop! Kom jij ook dansen bij een van onze danslocaties?
De lessen worden gegeven door professionele trainers. Met professioneel bedoelen we dan ook trainers die meedraaien in de Nederlandse breakdance top. Vind in het lesrooster passende lessen bij jouw in de buurt. Nog niet helemaal zeker over een bepaalde dansstijl? Meld je dan aan voor een gratis proefles!
Waar
Locatie in Arnhem
Bewonershuis Stichting Prisma Malburgen/Immerloo
Eimerssingel Oost 266, 6834 CZ Arnhem
Eerste verdieping, danszaal met spiegelwand
Locatie Elst
Basisschool CBS De Ark
Kruisakkers 7, 6662 DV Elst
Gymzaal
Zoek je nog een stoer outfit voor je breakdans les? Kijk dan eens in onze Categorie Kinderwinkels!
Breakfit
Elst en Arnhem
Openingstijden
Klik even door naar de site voor alle lestijdenBlogs & inspiratie
Alle blogs
7x een wandeling met kinderen
Even lekker naar buiten? Pak een heerlijk moment om met de kinderen te wandelen in onze prachtige regio. Wij hebben de leukste hotspots voor wandelingen met de kinderen voor je op een rijtje gezet. Geniet er lekker samen van!
20x Heel Nederland: Leuke lente-uitjes en vakantiekampen
Ideaal voor Pasen, de meivakantie en vast voor de zomer: heerlijke lente-uitjes en fijne vakantiekampen door heel Nederland
Eropuit in de meivakantie! Bekijk deze leuke tips!
Wat is er veel te beleven in onze mooie regio en iets daarbuiten! We hebben leuke gezinsuitjes, tips voor Pasen, Koningsdag en meer voor je op een rijtje gezet.