Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Kom Filosoferen!

In de Wasserij in Arnhem wordt vandaag de activiteit kinderfilosofie gehouden!

Terwijl je ouders een onderwerp bespreken aan de hand van teksten, gedichten en muziek, ga jij aan de slag met filosofie! Deze activiteit is geschikt voor kids van 4 tot 12 jaar.

Filosoferen met kinderen is samen nadenken zonder dat je leert wat grote filosofen allemaal gedacht hebben.

Kinderfilosofie is gericht op het leren verwoorden van je eigen wereldbeeld, hoe het komt dat je denkt zoals je denkt. Dit gebeurt in dialoog. Filosoferen begint altijd met het stellen van vragen. Vragen over wat denken is, wat het leven is en of het de moeite waard is, hoe je moet leven, wat geluk is. Maar ook over uitslovers, stoer doen, overbevolking, mooie dingen, de beste vaders, of opvoeding nodig is, kortom over vragen die je samen de moeite waard vindt om te stellen en te onderzoeken.

 
Heb je ook zin om mee te praten en denken, geef je dan snel op via de mail secretaris@hv-arnhem.nl of kijk even op de website voor meer info!

PS: er zijn ook nog eens heel veel leuke gezinsactiviteiten die je élke dag kunt doen in Arnhem, kijk daarvoor even tussen de Eropuit-tips!

Data:

Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.

Humanistisch Verbond/De Wasserij

Molenbeekstraat 26a

6824 AX Arnhem

Openingstijden 15:30 tot 16:30 uur
Prijs gratis
Mail direct

Mail direct naar Humanistisch Verbond/De Wasserij

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Stoere buitenactiviteiten

Ontdek op het buitenterrein van het NMM de prachtige natuur en doe mee met stoere activiteiten

Familievoorstellingen op de Pinkenberg

Beleef een heerlijke zomermiddag met het hele gezin in openluchttheater De Pinkenberg.

Speel samen een potje jeu de boules

In de zomervakantie kun je extra voordelig jeu de boulen bij JEU de boules bar in Arnhem!

Professor Bombastix en de tovenaarsdochter

Geniet samen van deze interactieve kindervoorstelling vol magie in Kasteel Doorwerth.

Uitgelicht

Toffe tips voor een dagje Gouda met kids

Nieuwe onderwaterwereld bij SEA LIFE

Blogs & inspiratie

Alle blogs

7x leuke gezinsuitjes op de Veluwe

Of je nu in deze regio op vakantie bent of je wilt een dagje eropuit naar de Veluwe, er is hier in de zomer ook zoveel te beleven!

Zomervakantie uitjes in en rondom Arnhem

Vier de zomervakantie met deze leuke uitjes voor het hele gezin!

26x zomeruitjes met kids door heel Nederland

Van paleizen en musea tot waterpret, theater en avontuurlijke doe-uitjes: ontdek 26 favoriete zomeruitjes voor gezinnen door heel Nederland.

Muziekzomer Gelderland met kinderen

Ontdek samen hoe leuk klassieke muziek kan zijn! Tijdens Muziekzomer Gelderland genieten jullie van vrolijke familievoorstellingen en concerten door jong muzikaal talent. 

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief