Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

De Westernboerderij

Geweldige middag voor de hele familie! Eten, drinken én vermaak op 1 unieke locatie!

Willen jullie een keer echt iets heel anders? Kom dan op een keer naar het zondagmiddag arrangement op de Westernboerderij in Didam. Hier gaan jullie allemaal leuke westernactiviteiten doen in onze (verwarmde) westernarena! Zoals o.a. boogschieten, buks schieten, spijker slaan en spijkerbroek hangen.

Enne, wie blijft er het langst zitten op de Rodeostier? Voor de kleintjes is er een springkussen, mini skilatten, een kinderhoekje voor de allerkleinsten en mega 5 op een rij. Tenslotte kunnen jullie aanschuiven bij een heerlijk grillbuffet met gezellige muziek. Zeker weten dat jullie deze middag nooit meer zullen vergeten!

Naast dit arrangement zijn er nog meer verschillende activiteiten en kunnen er altijd arrangementen op maat aangeboden worden.

Voor meer info even op de roze button klikken!

Like onze Facebookpagina en blijf op de hoogte van alle leuke tips voor ouders en kids!

De Westernboerderij

Baarleweg 4

6941 RD Didam

Openingstijden Kijk voor meer info op de site.
Prijs Klik voor kosten door naar de site.
Mail direct

Mail direct naar De Westernboerderij

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Focus Junior in de zomervakantie

In de zomervakantie heeft Focus Arnhem weer mooie familiefilms in hun juniorprogramma!

Museum Bronbeek

Weet jij hoe de reis naar Indië vroeger ging? En waar die grote kanonnen vandaan komen?

Boulderles bij RijnBoulder

Op zoek naar een sportief en gezellig uitje met het gezin? Kom dan eens boulderen bij RijnBoulder.

Reis in de zomervakantie supervoordelig met bus en regionale trein

Extra vakantiepret met Ervaar het OV! Tot en met 31 augustus krijg je hoge korting op dagkaarten.

Uitgelicht

Zomerpaleis

Zomer bij Pathé | Koel chillen!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Zomeruitjes door heel NL

Klaar voor de zomervakantie? Met deze uitjes en tips kan ie niet lang genoeg duren. Ontdek deze superleuke uitjes door heel Nederland en maak van elke dag een feestje, ook als het regent!

De leukste tips bij recreatiegebied Veluwe aan Zee

Strand Horst en Strand Nulde zijn in regio Amersfoort bekende locaties en populair bij veel gezinnen en watersportliefhebbers. Dat je bij deze recreatiegebieden van Leisurelands kan zwemmen en surfen is bij de meesten wel bekend, maar wist je dat de stranden nu een nieuwe naam hebben: ‘Veluwe aan Zee’.

7x een wandeling met kinderen

Even lekker naar buiten? Pak een heerlijk moment om met de kinderen te wandelen in onze prachtige regio. Wij hebben de leukste hotspots voor wandelingen met de kinderen voor je op een rijtje gezet. Geniet er lekker samen van!

Deze zomeruitjes in de regio Arnhem mag je niet missen!

Ben je op zoek naar een tof uitje in de regio Arnhem? Er is hier echt zoveel te beleven. Ontmoet de dieren van de wereld, neem een duik in het verleden, speel in het groen en geniet van het gave uitzicht. Sluit je heerlijke dagje uit af met het eten van een pannenkoek in een van de gezellige pannenkoekenrestaurants.

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief