Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Frisbee spelen!

Is frisbee gooien een teamsport? Jazeker, een hele snelle spectaculaire teamsport!

Frisee is voor iedereen die eens een nieuwe en uitdagende sport wil proberen. Vind je het heerlijk om vrij te rennen, duik je graag of werp je juist mooie en slimme worpen? Dan is Ultimate Frisbee wat voor jou!

Met een frisbee kan je echt van alles doen! Langzaam maar zeker zul je steeds meer bekend worden met de spel elementen van deze sport. Een sportieve instelling en samenwerken zijn daarbij heel belangrijk.

Ze passen de oefeningen voor de kids zo aan dat iedereen mee kan spelen en niemand over geslagen kan worden. Er word lekker veel gegooid, gerend en gesprongen, dus kom lekker meedoen!

De jeugdgroep traint op dinsdags. Van maart tot november trainen ze op de locatie bij korfbalvereniging Oost-Arnhem (van Maerlantstraat 2). In de winter trainen ze in een sporthal.

Meer weten? Klik dan even door naar de website.

FC Airborn

Openingstijden di van 18:30-19:30
Mail direct

Mail direct naar FC Airborn

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier

Lijstjes voor Arnhem

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

12x GRATIS inspiratie en uittips voor Pasen

48 uur op De Utrechtse Heuvelrug met kinderen: zo haal je alles eruit

Blogs & inspiratie

Alle blogs

7x DIY tips voor Pasen

Alvast in de stemming komen voor de paasdagen? Met deze 7 DIY tips voor paasknutsels en paasrecepten gaan wij er een extra feestje van maken! We hebben ze hieronder voor je op een rijtje gezet!

10x te gekke uitkijktorens in Nederland

In de meest gekke vormen en vooral súperhoog... Het is even een flinke klim omhoog, maar vanaf deze uitkijktorens in Nederland (waarvan twee in regio Arnhem) heb je een prachtig uitzicht over het Nederlandse landschap. Vergeet niet je hoogtevrees thuis te laten!

4 heerlijke originele recepten voor Pasen

Bijna Pasen! En dat betekent natuurlijk genieten van een heerlijk zelf gemaakt paasontbijt of een gezellige paasbrunch. Samen aan tafel met je gezin en de tijd nemen voor al dat lekkers. Zoek je nog een leuk receptje dat je kunt maken voor het paasontbijt of kan je nog wel wat inspiratie gebruiken voor de paasbrunch?

Gratis familievoorstellingen én musicaltour

Hoe leuk is het om samen naar het theater te gaan? In Musis & Stadstheater Arnhem beleven jullie dit voorjaar de mooiste voorstellingen en magische verwondermomenten, ook in de meivakantie.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief