
Kröller-Müller Museum
Ontdek de beeldentuin, speel het dobbelspel of speurspel of ga op blind date met een kunstwerk.
In het Kröller-Müller Museum is van alles te beleven. Je staat er oog in oog met de mooiste Vincent van Goghcollectie ter wereld. Je kunt er samen speuren, wandelen en picknicken in de gigantische beeldentuin én schilderen met de moderne meesters Georges Seurat, Pablo Picasso en Piet Mondriaan!
Kunst & natuur
Het Kröller-Müller Museum heeft één van de grootste beeldentuinen van Europa. Lekker languit in het gras liggen, gezellig samen picknicken of rondjes rennen; in de beeldentuin kan het allemaal!
Activiteiten voor gezinnen
Het Kröller-Müller Museum heeft de mooiste Van Goghcollectie ter wereld. Met de zoek en ontdekkaart speuren jullie samen naar bijzondere details in de schilderijen van Vincent van Gogh. Wil je daarna zelf in de schoenen stappen van Vincent van Gogh? Dat kan! Met het Schilderspel schilder je op een digitaal canvas details na kunstwerken van onder andere Vincent van Gogh en Pablo Picasso. Dat klinkt hartstikke lastig, maar geen zorgen: de kunstenaars kijken mee en geven je advies.
Of speel het speurspel. Ga op zoek naar gekke voeten in de beeldentuin of zoek naar neuzen in het museum. Ook tof; op blind date met een kunstwerk! Hou je van een verrassing? Meld je dan aan voor een blind date. Je krijgt de blind date thuisgestuurd voorafgaand aan je bezoek. Klinkt spannend!
Wil je liever schilderen? Dan is het schilderspel echt wat voor jou. Kies jij voor de streepjes van Van Gogh, de stippen van Georges Seurat of schuilt er een echte Mondriaan in jou?
Geocaching route
Met de geocaching app ontdek je spelenderwijs allerlei weetjes over kunstwerken. Je doorkruist de beeldentuin op een originele en afwisselende manier. Ga samen op avontuur en zoek de kunstschat.
Wil je meer weten over het Kröller-Müller Museum? Klik dan op de roze websitebutton!
Het museum ligt middenin het Nationale Park de Hoge Veluwe. Ook het park biedt genoeg leuks om je een hele dag te kunnen vermaken. Speel bijvoorbeeld the Nature Game tijdens een tocht door het park!
Kröller-Müller Museum
Houtkampweg 6
6731 AW Otterlo
Openingstijden
Dinsdag t/m zondag en feestdagen: 10.00 tot 17.00 uur.Indien open op maandag: 12.00 tot 17.00 uur.
Prijs
Bekijk de actuele prijzen via de roze button.Het museum ligt in Het Nationale Park de Hoge Veluwe, hiervoor heb je nog een apart ticket nodig.
Toon op kaart
Meer inspiratie


Kröller-Müller Museum
Ontdek de beeldentuin, speel het dobbelspel of speurspel of ga op blind date met een kunstwerk.
Nederlands Openluchtmuseum
Een bezoek aan het Nederlands Openluchtmuseum voelt als een reis terug in de tijd!
Meivakantie op kasteel Rosendael
In de meivakantie is er van alles te beleven op kasteel Rosendael!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Lente: 10x leuke activiteiten
Hoe halen jullie de lente in huis? Welke activiteit staat op jullie wensenlijstje voor het voorjaar? Voor de zonnige én regenachtige lentedagen hier 10 leuke dingen om samen met je kinderen te doen. Gewoon lekker thuis.
20x Heel Nederland: Leuke lente-uitjes en vakantiekampen
Ideaal voor Pasen, de meivakantie en vast voor de zomer: heerlijke lente-uitjes en fijne vakantiekampen door heel Nederland
7x een wandeling met kinderen
Even lekker naar buiten? Pak een heerlijk moment om met de kinderen te wandelen in onze prachtige regio. Wij hebben de leukste hotspots voor wandelingen met de kinderen voor je op een rijtje gezet. Geniet er lekker samen van!