Beklimming Belvédère
Beklim de Belvédère uitkijktoren en krijg een gaaf uitzicht over Arnhem! Dat wil je toch niet missen?
Durf jij het aan en wil je genieten van een adembenemend uitzicht over Arnhem? Beklim dan de Belvédèretoren.
Elke laatste zondag van de maand is de Belvédèretoren in park Sonsbeek open voor bezoek. De Belvédèretoren is open van van 13:30-16:00 uur. Kom alles te weten over dit bijzondere historische monument en ervaar het bomendak van Park Sonsbeek van boven. De gidsen ontvangen je graag!
Meer weten en aanmelden voor dit uitje? Klik dan op de roze websitebutton.
Neem ook eens een kijkje op onze Blogpagina voor leuke uitjes, tips en inspiratie!
Natuurcentrum Arnhem
Openingstijden
Elke laatste zondag van de maand 13.30 - 16.00 uurPrijs
Zie roze websitebutton
Mail direct
Telefoonnummer
Meer inspiratie
Ga op avontuur in de kerstvakantie
Ga op ontdekking bij het Nationaal Militair Museum en doe mee met stoere activiteiten.
StadsWoud (7+)
Een avontuurlijke audio-wandeling over de natuur in de Arnhemse binnenstad.
Ontdek het Airborne museum
Ontdek de geschiedenis van de Slag om Arnhem met spannende speurtochten, wandelingen en verhalen!Blogs & inspiratie
Alle blogs
De winter vier je samen in het Openluchtmuseum
Een winterkermis met Grand Carrousel en rupsbaan, een sfeervolle rolschaatsbaan, lampjes, een gezellige winterse jaarmarkt en nog veel meer. Beleef van 6 december t/m 18 januari de winter in het Nederlands Openluchtmuseum.
24x leuke kerstvakantie-uitjes door heel NL
Lichtjeswandelingen, versierde kastelen, extra activiteiten in musea en mooie voorstellingen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de kerstvakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!
Kerstvakantie: leuke uitjes in en om Arnhem
Kerstvakantie! De deuren van de scholen gaan twee weken dicht. Even lekker chillen thuis, maar vast en zeker ook genieten van al die leuke winteruitjes in onze regio. En dat zijn er nogal wat. Lees maar eens verder en plan je uitje.