Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Slapen in de stadsboerderij

Douchen in een bedstee en na het ontbijt op stap naar het centrum, door het park of de dierentuin!

Aan de rand van de parken Sonsbeek en Zypendaal vind je deze stadsboerderij uit de 18e eeuw. Daarnaast ligt je logeerplek op loopafstand van het Arnhemse centrum en dichtbij het Openluchtmuseum en Burgers Zoo!

In de boerderij zijn twee kamers waar je kunt overnachten, Kamer Zijp voor 2 personen en Kamer Sons voor max. 5 personen. De kamers zijn ruim opgezet en in de Sons-kamer is een van de twee bedstedes verbouwd tot douche! Iedere ochtend zijn er verse eitjes van de scharrelkippen rondom de boerderij.

De Teerplaats ligt aan de rand van de parken. Konijntjes, hazen, reeën en soms zelf eens everzwijn laten zich soms in de schemer zien. Een bezoek met het gezin wordt extra leuk door de dieren op eigen terrein. De handtamme geitjes zitten te wachten om mee uit wandelen te gaan en geknuffeld te worden!

Wil jij een van de kamers reserveren? Klik dan snel door op de roze button naar de website! Daar vind je ook een filmpje voor sfeerimpressie.

Meer leuke overnachtingen in en rond Arnhem hebben we voor je verzameld op Kidsproof!

B&B Stadsboerderij de Teerplaats

Zijpendaalseweg 40

6814 CL Arnhem

Openingstijden Op basis van beschikbaarheid
Prijs Overnachting Zijp (1-2 personen, incl. ontbijt) €75 p.n. Overnachting Sons (2-5 personen, incl. ontbijt voor 2) €85 p.n. voor 2 personen.
Mail direct

Mail direct naar B&B Stadsboerderij de Teerplaats

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Nederlands Openluchtmuseum

Een bezoek aan het Nederlands Openluchtmuseum voelt als een reis terug in de tijd!

Speurtochten Veluwezoom

Bij Bezoekerscentrum Veluwezoom kun je het hele jaar door op avontuur met gave speurtochten!

Telekids Musicalschool

Kom zingen, dansen en acteren bij Telekids Musicalschool in Arnhem

Lasergamen bij FunSpace

Jarig? Kom dan lasergamen bij FunSpace in Nijmegen-Noord! Een superleuk en stoer kinderfeestje!

Uitgelicht

Een parel aan de kust!

FunZone: oneindig veel binnenpret

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Kinderen t/m 12 jaar gratis naar Musis & Stadstheater Arnhem

Vanaf september 2025 zijn kinderen t/m 12 jaar van harte welkom om gratis familievoorstellingen en -concerten te bezoeken in Musis & Stadstheater Arnhem.

6x zwemplekjes en strandjes in regio Arnhem

Een dagje genieten aan het water met de kinderen op een warme dag? We hebben de leukste zwemplekjes en strandjes in de regio voor je op een rijtje gezet. Zwemkleding aan en plonsen maar!

10x kinderfeestje overlevingstips

Je herkent het vast wel dat je ieder jaar van het kinderfeestje van je zoon of dochter weer een topfeestje wilt maken waarbij alle kinderen (inclusief die van jezelf) met een blij gezicht het feestje verlaten! Bekijk onze top 10 survivaltips!

Deze zomeruitjes in de regio Arnhem mag je niet missen!

Ben je op zoek naar een tof uitje in de regio Arnhem? Er is hier echt zoveel te beleven. Ontmoet de dieren van de wereld, neem een duik in het verleden, speel in het groen en geniet van het gave uitzicht. Sluit je heerlijke dagje uit af met het eten van een pannenkoek in een van de gezellige pannenkoekenrestaurants.

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief