Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Speeltuin in Presikhaaf

Even met de kids eruit? Neem dan lekker een picknick mee naar Speeltuin de Regenboog!

Bij Speeltuin de Regenboog kun je lekker spelen,

Ze hebben o.a. een kabelbaan, klimrek, verschillende glijbanen en schommels. Even moe van het spelen? Ga dan lekker picknicken aan de picknicktafel dan heb je zo weer genoeg energie om verder te spelen!

Je kunt op alle dagen terecht in deze omheinde speeltuin, wel zo veilig!

Wil je weten waar je nog meer leuk naar toe kan? Kijk dan eens bij al onze erop-uit adresjes!

Speeltuin de Regenboog

Karel Doormanstraat

6826 Arnhem

Openingstijden alle dagen geopend
Prijs gratis
Telefoonnummer

Lijstjes voor Arnhem

Uitgelicht

NU: tickets met korting voor de show van Disney On Ice

Buurman en Buurman bouwen een feestje!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Dagje eropuit? Bekijk deze 8 leuke tips in Regio Arnhem!

Voel je vrij om samen op pad te gaan in de regio Arnhem. Waar spelen in het groen, het verleden ontdekken en genieten van het uitzicht allemaal dichtbij zijn. Deze leuke tips wil je zien!

Op avontuur bij het Nationaal Militair Museum!

Dit stoere museum blijft ook na vijf bezoeken echt een van de favoriete musea van onze kinderen. Een goede reden om de kids eens te vragen wat ze zo leuk vinden aan het NMM. ‘De mega coole vliegtuigen overal’, ‘de stormbaan buiten’, ‘de Xplore’ en het 'zelf in een mini-jeep rijden’. Voor ons dus alle reden om nog een keer te gaan!

7x leuke gezinsuitjes op de Veluwe

Of je nu in deze regio op vakantie bent of je wilt een dagje eropuit naar de Veluwe, er is hier in de zomer ook zoveel te beleven!

De leukste tips bij recreatiegebied Veluwe aan Zee

Strand Horst en Strand Nulde zijn in regio Amersfoort bekende locaties en populair bij veel gezinnen en watersportliefhebbers. Dat je bij deze recreatiegebieden van Leisurelands kan zwemmen en surfen is bij de meesten wel bekend, maar wist je dat de stranden nu een nieuwe naam hebben: ‘Veluwe aan Zee’.

Doe mee en maak kans op één van de 4 gezinstickets voor het Zuiderzeemuseum én de Oudhollandse kermis in de herfstvakantie!

Ik doe mee!