
STRTFSTVL Arnhem
Kijk je je ogen uit in de Arnhemse binnenstad. Straattheater, acrobatiek en meer!
Straattheater, dans, acrobatiek en meer in de binnenstad van Arnhem
Sluit de zomervakantie af met dit leuke uitje voor het gehele gezin in de binnenstad van Arnhem. Op zaterdag 16 en zondag 17 augustus kijk je je ogen uit in de Arnhemse binnenstad. Tientallen artiesten uit binnen- en buitenland vertonen hun kunsten: straattheater, dans, acrobatiek, comedy, stelten, muziek en nog veel meer.
STRTFSTVL Arnhem haalt geweldige artiesten uit binnen- en buitenland, die zich al bewezen hebben en biedt daarnaast een podium aan veelbelovende theatermakers die nieuw werk willen presenteren aan het publiek.
Kom je ook naar Arnhem? Tussen 12.00 en 18.00 uur is er door de hele binnenstad van alles te zien en beleven.
Klik voor meer info op de roze websitebutton.
Tip: Kijk voor meer leuke evenementen in Arnhem op onze uitagenda!
Data:
Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.
Meer inspiratie


Soesterberg Zomeroffensief
Een knallende afsluiting van je zomer bij het NMM! Tanks, vliegtuigen… Alles wordt uit de kast getrokken
Zomer bij Pathé | Koel chillen!
Geniet in de airco van avonturen van de Smurfen, van Lilo & Stitch en meer populaire filmhelden!
Spelen en ontdekken op het Kindererf
Het Kindererf in het Nederlands Openluchtmuseum is vernieuwd! Echt een bezoek waard deze zomervakantie!Blogs & inspiratie
Alle blogs
De leukste tips bij recreatiegebied Veluwe aan Zee
Strand Horst en Strand Nulde zijn in regio Amersfoort bekende locaties en populair bij veel gezinnen en watersportliefhebbers. Dat je bij deze recreatiegebieden van Leisurelands kan zwemmen en surfen is bij de meesten wel bekend, maar wist je dat de stranden nu een nieuwe naam hebben: ‘Veluwe aan Zee’.
Deze zomeruitjes in de regio Arnhem mag je niet missen!
Ben je op zoek naar een tof uitje in de regio Arnhem? Er is hier echt zoveel te beleven. Ontmoet de dieren van de wereld, neem een duik in het verleden, speel in het groen en geniet van het gave uitzicht. Sluit je heerlijke dagje uit af met het eten van een pannenkoek in een van de gezellige pannenkoekenrestaurants.
Op avontuur bij het Nationaal Militair Museum!
Dit stoere museum blijft ook na vijf bezoeken echt een van de favoriete musea van onze kinderen. Een goede reden om de kids eens te vragen wat ze zo leuk vinden aan het NMM. ‘De mega coole vliegtuigen overal’, ‘de stormbaan buiten’, ‘de Xplore’ en het 'zelf in een mini-jeep rijden’. Voor ons dus alle reden om nog een keer te gaan!