Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Weg ermee met audiodescriptie

Een circustheatervoorstelling met blindentolk waarin afval de show steelt in Theater de Krakeling!

In Weg ermee vallen vier acrobaten zomaar uit de lucht en belanden midden op een vuilnisbelt, tussen oude knuffels, kapotte broodroosters en lege flessen – spullen die niemand meer wil. Net als die spullen zijn ook zij aan de kant gezet.

In deze beeldende, woordloze voorstelling ontdekken de acrobaten dat afdankertjes vaak nog barsten van de mogelijkheden. Met spectaculaire acrobatiek, humor en een flinke dosis fantasie bouwen ze samen een nieuwe, bontgekleurde wereld van alles wat anderen hebben weggegooid. Ze ontdekken dat niet alleen voorwerpen, maar ook mensen een tweede kans verdienen. Zo laten de acrobaten zien dat ‘anders zijn’ geen zwakte is, maar juist een kracht. En dat duurzaamheid verre van saai hoeft te zijn.

Voorstelling met audiodescriptie

Een blindentolk van Komt Het Zien! beschrijft tijdens de voorstelling wat er te zien is. Door een koptelefoon hoort de bezoeker de tolk en weet zo precies wat er gebeurt door live audiodescriptie. Vooraf geeft de blindentolk ook extra uitleg over het decor en de kostuums bij een speciale meet & feel inleiding.

Meer info en tickets voor deze voorstelling vind je via de roze websitebutton!

Wist je dat we ook theatervoorstellingen met ringleiding en audiodescriptie verzamelen op onze Inclusief-pagina?

Theater De Krakeling

Pazzanistraat 15

1014 DB Amsterdam

Openingstijden Zie website voor de speeltijden
Mail direct

Mail direct naar Theater De Krakeling

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Telefoonnummer
Toon op kaart

Toegankelijke inspiratie

Toegankelijke Kinderboekenweek

Passend Lezen maakt de Kinderboekenweek toegankelijk voor kinderen met een leesbeperking!

Verzetsmuseum Junior

Met geleidelijnen, een videotour in Nederlandse gebarentaal en een audiotour voor blinde en slechtzienden

Festival De Betovering: inclusief

Beleef hét Haagse kunstfestival voor kids in de herfstvakantie met veel aandacht voor toegankelijkheid!

Toegankelijke events in november

In november staan er superveel toegankelijke uitjes op de agenda. Check ze hier!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Een nachtje weg met je kind: doordeweeks óók een top idee bij deze Valk Exclusief kinderhotels!

Heb je een (klein)kind dat nog niet naar school gaat, of hebben de kids een doordeweekse studiedag? Pak die gelegenheid om er samen even op uit te gaan! Combineer een dagje uit met een nachtje in een luxe familiehotel. Mini-vakantie!

De leukste tips bij recreatiegebied Veluwe aan Zee

Strand Horst en Strand Nulde zijn in regio Amersfoort bekende locaties en populair bij veel gezinnen en watersportliefhebbers. Dat je bij deze recreatiegebieden van Leisurelands kan zwemmen en surfen is bij de meesten wel bekend, maar wist je dat de stranden nu een nieuwe naam hebben: ‘Veluwe aan Zee’.

7x leuke gezinsuitjes op de Veluwe

Of je nu in deze regio op vakantie bent of je wilt een dagje eropuit naar de Veluwe, er is hier in de zomer ook zoveel te beleven!

21x superleuke museum-uitjes door heel Nederland

Van chocola en stippenkunst tot monsters, ruimteproefjes en coole goocheltrucs: hier wil je heen! Ken jij alle 21 tips al?

Win familietickets voor een Cinekid-film
Doe mee en maak kans op één van de 4 familietickets voor een Cinekid-film bij jou in de buurt!

Ik doe mee!