Uitgelicht – Een nacht in het Openluchtmuseum
Wandel samen na sluitingstijd door een prachtig verlicht Nederlands Openluchtmuseum in Arnhem!
“Echt een magisch mooi herfst(vakantie)uitje!” Esther
Zodra de zon ondergaat, opent het Nederlands Openluchtmuseum in de herfstvakantie de poorten voor Uitgelicht – Een nacht in het Openluchtmuseum.
Van 9 t/m 25 oktober 2026 beleef je het Nederlands Openluchtmuseum na sluitingstijd. Tijdens Uitgelicht wandelen jullie samen langs lichtprojecties, historische gebouwen en bijzondere verhalen. Wandel samen door een prachtig verlicht Nederlands Openluchtmuseum in Arnhem en ontdek het verhaal van Christine Bader.
Wat zie je tijdens lichtwandeling Uitgelicht?
De route van ongeveer 2 kilometer slingert door het museumpark. Onderweg zorgen ruim twintig lichtprojecties, geluidseffecten en verlichte gebouwen voor een heel andere sfeer dan overdag.
Jullie volgen het levensverhaal van dr. Christine Bader, één van de eerste vrouwelijke artsen van Nederland. Zo ontdek je samen hoe zij zich inzette voor betere zorg en kansen voor kinderen.
Hoe lang duurt de lichtwandeling?
Reken op ongeveer 1 tot 1,5 uur wandelen. De route gaat over brede, verharde paden en is toegankelijk met een rolstoel. Tickets zijn alleen online verkrijgbaar. Reserveer vooraf een tijdslot.
✓ Ruim twintig lichtprojecties in het museumpark
✓ Een avondwandeling langs historische plekken
✓ Samen een bijzonder verhaal ontdekken
✓ Geschikt voor alle leeftijden
✓ Met de Museumkaart, Vriendenkaart of Vriendenloterij VIP kaart is de toegang slechts € 5 per ticket. Kinderen t/m 3 jaar gratis entree.
✓ Op diverse plekken in het museum is er horeca voor een hapje en drankje.
Wil je het museumpark ook in het donker beleven? Klik op de roze button en reserveer jullie tijdslot bij het Nederlands Openluchtmuseum!
Schrijf je in voor de nieuwsbrief en blijf op de hoogte van de leukste tips voor ouders en kids.
9-25 oktober
Nederlands Openluchtmuseum
Hoeferlaan 4
6816 SG Arnhem
Openingstijden
9 t/m 25 oktoberPrijs
Klik voor kosten door naar de site.Toon op kaart
Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Dagje eropuit? Bekijk deze 8 leuke tips in Regio Arnhem!
Voel je vrij om samen op pad te gaan in de regio Arnhem. Waar spelen in het groen, het verleden ontdekken en genieten van het uitzicht allemaal dichtbij zijn. Deze leuke tips wil je zien!
21x superleuke museum-uitjes door heel Nederland
Van chocola en stippenkunst tot monsters, ruimteproefjes en coole goocheltrucs: hier wil je heen! Ken jij alle 21 tips al?