De Lilse Bergen
De Lilse Bergen bekend om haar zwemvijver en mooie zandstrand.
De Lilse Bergen is een speelparadijs. Net over de grens en ongeveer 30 min vanaf Eindhoven en 45 vanaf Breda.
Het voorste gedeelte van de zwemvijver is heel ondiep, perfect voor peuters en kleuters of grotere kinderen. Aan de waterkant is er een groot strand, ideaal voor zandkastelen. Midden in de zwemvijver, in het diepe gedeelte, is er een platform voor stoere jongeren en volwassen. Glijden van de metershoge waterglijbaan is voor iedereen fijn.
Veilig spetteren in ondiepe plonsvijver diepte ongeveer 50cm ondiepe zone afgebakend aan peuterspeeltuin sproeiers en vallende emmertjes glijbanen speeltuigen hangbruggen … Alles in deze zone is gemaakt om peuters, kleuters en kinderen veilig te laten spelen in en rond het water.
Speeltuin, minigolf, horeca, trampolines….ontdek deze plek zelf en geniet.
Klik voor meer info op de button. Zo ga je naar hun site.
Lijstjes voor Breda
Meer inspiratie
Blogs & inspiratie
Alle blogs
10x de leukste pluktuinen in Noord-Brabant!
Pluktuinen in Tilburg, Breda, Eindhoven en Den Bosch. Die zijn er genoeg. Pluk je eigen fruit of bloemen in de pluktuin met je kind. Wij hebben een heel handig overzicht gemaakt van de pluktuinen in Noord-Brabant.
6x leuke pannenkoekenrestaurants in en om Breda
Pannenkoeken, mmmm...! Zijn jullie kinderen ook zo dol op pannenkoeken? Hier de leukste en lekkerste pannenkoekenrestaurants in o.a. Breda, Strijbeek, Oosterhout, Den Hout, Chaam!
Twister maken met stoepkrijt
Maak het spel Twister met Stoepkrijt! Neem de stoepkrijt mee naar buiten en teken samen met je kind het spel Twister op de grond; gegarandeerd een heerlijk moment buitenspelen!
10x restaurant met speeltuin geopend op zondag!
Gezellig eropuit met de kids op zondag? Kinderen zijn dol op speeltuinen! We hebben een aantal restaurantjes gevonden waar je goed met de kids kunt eten én waar de kids zich uit kunnen leven in de speeltuin.