Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Vrouwenhof Buitenspeeltuin

Dagje niks te doen? Kom buitenspelen bij speeltuin Vrouwenhof!

Bij speeltuin Vrouwenhof kan je eindeloos klimmen, klauteren en veilig spelen. Deze speeltuin ligt op 20 minuten rijden van Breda, maar is zeker de moeite waard om naar toe te gaan. Voor elke leeftijd is er volop te doen. Zo kunnen ze springen op een groot springkussen, glijden van kleinere en grotere glijbanen, waterpret hebben met de waterspeeltuin én volop schommelen.

Terwijl de kids lekker spelen kunnen de ouders rustig op het terras (met WIFI) zitten met een drankje. Er zijn zowel gezonde als minder gezonde mogelijkheden voor een hapje. Goed om te weten is dat je niet je eigen eten en drinken mee mag nemen.

Kidsprooftip: combineer een bezoek aan deze speeltuin met een bezoek aan het Openluchttheater Vrouwenhof.

Kom je voor een feestje? Voor informatie over de verschillende feesten en partijen arrangementen klik je op de roze button.

Vrouwenhof Buitenspeeltuin

Vrouwenhoflaan 1

4701 ED Roosendaal

Openingstijden Open van 1 maart tot en met 31 oktober,
op woensdag, vrijdag, zaterdag, zondag tussen 10.00 en 18.00 uur.
Mail direct

Mail direct naar Vrouwenhof Buitenspeeltuin

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Kinderboekenweek bij De Nobelaer

Een spetterende start van de Kinderboekenweek!

FAMILIETICKET

Met het hele gezin naar Kinepolis Breda met flinke korting!

Voorstelling: Uit de Doeken (4+)

Vier de start van het nieuwe schoolseizoen met dans!

Samen in beweging

Eén lidmaatschap voor het hele gezin. Kom bij Club Pellikaan samen weer in het sportritme !

Uitgelicht

Noet Noet – de knuffelbare kindertour

Cinekid: de voorpret is begonnen!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

De leukste boerderijwinkels in de buurt!

Boerderijwinkels bieden een ruime keuze in (streek)producten van de boerderij en vaak valt er voor kids op de boerderij ook nog van alles te beleven! Een groene omgeving met dieren en een hoop lekkers, wat wil je nog meer?

10x restaurant met speeltuin geopend op zondag!

Gezellig eropuit met de kids op zondag? Kinderen zijn dol op speeltuinen! We hebben een aantal restaurantjes gevonden waar je goed met de kids kunt eten én waar de kids zich uit kunnen leven in de speeltuin.

Twister maken met stoepkrijt

Maak het spel Twister met Stoepkrijt! Neem de stoepkrijt mee naar buiten en teken samen met je kind het spel Twister op de grond; gegarandeerd een heerlijk moment buitenspelen!

6x leuke pannenkoekenrestaurants in en om Breda

Pannenkoeken, mmmm...! Zijn jullie kinderen ook zo dol op pannenkoeken? Hier de leukste en lekkerste pannenkoekenrestaurants in o.a. Breda, Strijbeek, Oosterhout, Den Hout, Chaam!

Doe mee en maak kans op één van de 4 gezinstickets voor het Zuiderzeemuseum én de Oudhollandse kermis in de herfstvakantie!

Ik doe mee!