Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Vrouwenhof Buitenspeeltuin

Dagje niks te doen? Kom buitenspelen bij speeltuin Vrouwenhof!

Bij speeltuin Vrouwenhof kan je eindeloos klimmen, klauteren en veilig spelen. Deze speeltuin ligt op 20 minuten rijden van Breda, maar is zeker de moeite waard om naar toe te gaan. Voor elke leeftijd is er volop te doen. Zo kunnen ze springen op een groot springkussen, glijden van kleinere en grotere glijbanen, waterpret hebben met de waterspeeltuin én volop schommelen.

Terwijl de kids lekker spelen kunnen de ouders rustig op het terras (met WIFI) zitten met een drankje. Er zijn zowel gezonde als minder gezonde mogelijkheden voor een hapje. Goed om te weten is dat je niet je eigen eten en drinken mee mag nemen.

Kidsprooftip: combineer een bezoek aan deze speeltuin met een bezoek aan het Openluchttheater Vrouwenhof.

Kom je voor een feestje? Voor informatie over de verschillende feesten en partijen arrangementen klik je op de roze button.

Vrouwenhof Buitenspeeltuin

Vrouwenhoflaan 1

4701 ED Roosendaal

Openingstijden Open van 1 maart tot en met 31 oktober,
op woensdag, vrijdag, zaterdag, zondag tussen 10.00 en 18.00 uur.
Mail direct

Mail direct naar Vrouwenhof Buitenspeeltuin

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Herfstvakantie bij Chassé Theater

Grote verhalen voor kleine dromers tijdens de herfstvakantie bij Chassé Theater in Breda!

Naar de film in de herfstvakantie bij Kinepolis Breda

Vier de herfstvakantie met leuke kinderfilms in Kinepolis Breda, een tof gezinsuitje!

Dag van de Dordtse geschiedenis

Beleef de historie van Dordrecht bij het Hof van Nederland

Herfstvakantie bij Slot Loevestein: word ridder voor een dag!

Ridders, stokpaarden, geheime opdrachten en een eeuwenoud kasteel!

Uitgelicht

Van poppenkast tot speurtocht op Paleis Het Loo in Apeldoorn

Herfstvakantie in het Nederlands Openluchtmuseum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

19x superleuke herfstvakantie-uitjes door heel NL

Deze wil je niet missen! 19 extra leuke Kidsproof-tips voor de herfstvakantie. En een aantal voor daarna ;)

Sinterklaasfeest bij Pathé

De bioscoop is een Sinterklaasparadijs voor de kleintjes. Mét kans op een toffe prijs! Lees wat er van 1 oktober t/m 5 december te doen is in de bioscoop!

21x superleuke museum-uitjes door heel Nederland

Van chocola en stippenkunst tot monsters, ruimteproefjes en coole goocheltrucs: hier wil je heen! Ken jij alle 21 tips al?

15 x Speeltuin met terras in en om Breda

Een terras met speeltuin is perfect om te genieten van het mooie weer. De kinderen kunnen lekker spelen in de speeltuin, terwijl jij een drankje drinkt op het terras. Ideale combinatie.
Wij hebben een paar restaurants met terras en speeltuin in Breda en omgeving voor je op een rij gezet. Dat is makkelijk een super fijn plekje vinden!

Win gezinstickets voor Fun Forest
Doe mee en maak kans op één van de 5 gezinstickets voor een Fun Forest-locatie bij jou in de buurt!

Ik doe mee!