
Kinderboekenweek!
Gratis voorlees- en knutselactiviteiten tijdens de Kinderboekenweek in de Maashorst, Oss en Meierijstad!
Bij de bibliotheek in Uden, Oss, Lith, Veghel, Schaijk en Heesch zijn heel veel toffe activiteiten te beleven deze kinderboekenweek. Allemaal leuke workshops helemaal in het thema van de kinderboeken: Lekker Eigenwijs!
De meeste activiteiten zijn gratis maar meld je wel even aan! 🙂
Benieuwd wat er nog meer te beleven valt? Klik op de roze button!
Data:
Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.
Meer inspiratie


Museum Kruithuis Den Bosch – Spannend uitje in een écht oud fort!
Stap terug in de tijd in het Museum Kruithuis!
Glowmovies World
Bouw, ontdek en vier 10 jaar Glowmovies tijdens dit interactieve familiespektakel!
Nederlands Openluchtmuseum
Een bezoek aan het Nederlands Openluchtmuseum voelt als een reis terug in de tijd!Blogs & inspiratie
Alle blogs
🍦 12x IJsje eten in en om Den Bosch!
Zonnetje? Dan is het ijsjestijd! En eerlijk: wij eten het liefst élke dag een ijsje. Of twee. Of… drie (bij écht warm weer dan 😉). In Den Bosch en omgeving barst het van de ijssalons – van ouderwets Italiaans schepijs tot zelftapspektakel en zelfs honingijs! Daarom: onze ijskoude IJSCO TOP 12 voor deze zomer!
6x de leukste kinderboerderijen in en om Den Bosch!
Leuk, diertjes kijken en knuffelen met je peuter of kleuter! De ideale plek daarvoor is natuurlijk de kinderboerderij. Vaak met leuke speeltuin zodat na het spelen met de konijnen, cavia’s, pony’s of misschien zelfs wel lammetjes de kids ook nog kunnen klimmen en klauteren.
5x Blotevoetenpad in de buurt van Den Bosch!
Heerlijk met je blotevoeten over de blotevoetenpaden struinen! Voel de verschillende ondergronden tussen je tenen, durf jij het aan? Superleuk uitje voor kinderen. Ontdek alle blotevoetenbanden in de omgeving van Den Bosch!