Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Natuurpoort De Drie Linden

De natuur in met de kids, door het zand, de bossen en de heide!

De golvende stuifzandvlakten, heidevelden en uitgestrekte bossen van de Loonse en Drunense Duinen met aan de zuidkant de weilanden en moerassen van natuurgebied de Brand, beloven een onvergetelijk avontuur. 

Nationaal Park De Loonse en Drunense Duinen wordt ook wel eens de Brabantse sahara genoemd! Je vindt hier grote zandvlaktes, heide en bossen. Kom hier heerlijk struinen door het stuifzand, maak een fietstocht door uitgestrekte bossen of kom paardrijden of mtb’en over zandheuvels.

Leuk om de app DinoHunt te downloaden! 

Tip: Neem je een goed gevulde Picknickmand mee! 🙂 Of strijk neer bij Herberg de Drie Linden. Je kunt er lekker lunchen, ze verhuren fietsen, er zijn diverse activiteiten zoals (GPS) speurtochten en er is een toffe speeltuin voor de kinderen.

Klik op de roze button voor meer info!

Brabantse Natuurpoorten

Giersbergen 8

5151 RG Drunen

Mail direct

Mail direct naar Brabantse Natuurpoorten

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Bossche Bollen belevenis

Een tof uitje voor het hele gezin, vol interactie en humor in het meest opgeklopte mini-museum ter wereld

BOUNCE VALLEY

In dit gigantische Airpark in Hedel kun je springen, klimmen, glijden en nog veel meer!

The Chocolate Factory in Veghel

The Chocolate Factory in Veghel, is éxtra open tijdens Carnaval!

Het Huis van Bosch

Ben je wel eens in Het Huis van Jheronimus Bosch geweest aan de Markt in Den Bosch? Unieke ervaring!

Uitgelicht

Leuke activiteiten in het Mediamuseum in Hilversum

All You Can Eid: een warme serie voor gezinnen!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

9x De leukste wandeling met speurtocht voor kinderen in regio Den Bosch!

Fijn wandelen met kinderen, heerlijk in de natuur! Toch is het bij ons altijd moeilijk om de kids enthousiast te maken voor een boswandeling. Daarom hebben wij 8 toffe wandelingen op een rijtje gezet die superleuk en uitdagend zijn voor onze kinderen!

16x natuurspeeltuin in en om Den Bosch

Lekker chillen op een bankje terwijl je kind aan het klimmen en klauteren is in de natuur. Dat behoort voor beide tot een van de geluksmomentjes. Maar waar zitten die buitenspeeltuinen nu eigenlijk allemaal verstopt? Wij gingen voor jullie opzoek en vonden in de omgeving van Den Bosch, Oss, Veghel en Zaltbommel 16 natuurspeeltuinen!

Voorjaarskermissen in en rond Den Bosch – Plezier voor het hele gezin!

Het is weer zover! De lentezon schijnt, de suikerspinnen draaien en de draaimolens wachten op vrolijke kinderen. In april, mei en juni barst het kermisseizoen los in en rondom Den Bosch. Kom mee op een magische reis langs de leukste kermissen!

Toffe Eropuit tips voor in het voorjaar met kinderen!

Vier het voorjaar! Begint het het bij jullie ook al te kriebelen? Je hoort de vogeltjes fluiten, de eerste lente zonnestralen schijnen op je gezicht en je ziet iedereen weer lekker veel buiten! Tijd om eropuit te gaan met het gezin. Hieronder de leukste tips met kids!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief