Kabouterpad!
Wisten jullie dat er in Den Dungen kabouters en elfjes wonen? Kom gauw naar het kabouterpad en ontdek ze!
Wist je dat er vlakbij de Meerse Plas (oftewel het Dungens Gat) kabouters wonen?
Overal zie je kaboutersporen. Kleine voetafdrukken in het zand, wielsporen van een kruiwagentje, geplet gras van een middagdutje. En je ziet ook weleens een kabouterdrolletje liggen. Echt waar!
Als je het pad bewandelt kom je daar vanzelf achter… Ook zijn er elfjes! Het is opletten geblazen want de elfenhuisjes zijn natuurlijk heel klein en hangen hoog en laag in het bos.
Super tof toch!
Klik op de roze button voor meer info.
Meer inspiratie
De IJzeren Man Vught | Zwemmen, spelen en genieten met kinderen
Op zoek naar een compleet dagje uit met kinderen in Noord-Brabant?
8x Het ultieme dagje en nachtje weg met kinderen!
Zomervakantietip! Bekijk deze fantastische combinaties van een tof uitje en een super kinderhotel!
Avonturenpark De Bergen | Dagje uit met kinderen in Noord-Brabant
Avonturenpark De Bergen in Wanroij is een plek waar gezinnen de hele dag kunnen spelen en zwemmenBlogs & inspiratie
Alle blogs
9x lekker zwemmen in natuurzwembaden regio Den Bosch
Het zonnetje schijnt heerlijk! Vul je picknickmand en hup, op naar een leuke waterplas met strandje. Waar je lekker kunt spelen en zwemmen met het hele gezin. In het water, op het strand, in de speeltuin of in het gras! Tijd om lekker aftekoelen in het zwemwater.
Gratis Zomer Bucketlist voor gezinnen
Op zoek naar inspiratie voor de zomervakantie? Met de gratis Kidsproof Zomer Bucketlist maak je van iedere vakantiedag een klein avontuur. Ontdek 25 leuke uitjes in Den Bosch en Noordoost-Brabant én maak samen jullie eigen zomerbucketlist!
Zomer in Den Bosch: 20x de leukste uitjes met kinderen
Yes, zes weken vol avontuur, ijsjes, blote voeten, vieze knieën en vooral héél veel leuke herinneringen. Wij hebben weer de allerleukste uitjes, zomertips, een gratis bucketlist én zelfs een exclusieve Kidsproof-deal voor je verzameld.