Spelen bij IJM in Vught!
Yes, het strandbad De IJzeren Man in Vught is gewoon geopend zodat de kids daar heerlijk kunnen spelen!
Tijdens de huidige lockdown is gelukkig het IJM Strandbad dagelijks geopend van 10.00 – 17.00 uur.
De kids kunnen er heerlijk ravotten in de gevarieerde speeltuin! Ook kun je de uitkijktoren beklimmen en genieten van het prachtige uitzicht.
Je betaalt €3,- p.p bij de kassa, daarvoor ontvang je een consumptiebon. Deze is te besteden bij de Kiosk waar je warme chocolademelk met slagroom, glühwein of een andere lekker drankje of hapje kunt halen.
Wil je jezelf een beetje opwarmen, dat kan bij het kampvuur! Ook kun je marshmallows roosteren bij het kampvuur.
Kom gezellig met het hele gezin naar de IJzeren Man in Vught en geniet van de heerlijke wintersfeer!
Klik op de roze button voor meer info
Data:
Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.
Lijstjes voor Den Bosch
Meer inspiratie
Peutercafé Tuimelaar: theater voor de allerkleinsten
Tijdens Peutercafé Tuimelaar beleven kinderen van 0,5 t/m 1,5 jaar een zachte, muzikale ontdekkingstocht
Festival Bockesprongen in Boxtel: gratis theater, muziek en creativiteit
Een lila gorilla, een geheimzinnige verkleedkist, acrobatiek én zelf een muziekinstrument knutselen!
Vos & Haas… met vrienden (3+): samen op avontuur!
Vos en Haas komen naar het theater! Een kleurrijke familiemusical vol liedjes, humor en vriendschapBlogs & inspiratie
Alle blogs
Leuke clubjes, sporten en lessen voor kinderen in en om Den Bosch: ontdek ze hier!
🤸 Nieuwe hobby gezocht? Ontdek deze leuke clubjes voor kids
10x Kindvriendelijke restaurants met speeltuin én terras in de buitenlucht in en om Den Bosch
Zon, speelplezier én lekker eten: ontdek deze toffe plekken met buitenspeeltuin én terras.
Op avontuur bij het Nationaal Militair Museum!
Dit stoere museum blijft ook na vijf bezoeken echt een van de favoriete musea van onze kinderen. Een goede reden om de kids eens te vragen wat ze zo leuk vinden aan het NMM. ‘De mega coole vliegtuigen overal’, ‘de stormbaan buiten’, ‘de Xplore’ en het 'zelf in een mini-jeep rijden’. Voor ons dus alle reden om nog een keer te gaan!