
Open dag- Boerderij Wammes!
Boerderij Wammes heeft tijdens leuke open dagen!
Tijdens de familiedagen bij Boerderij Wammes in de meivakantie is het een groot feest voor het hele gezin! Kom je ook gezellig spelen, dieren voeren en aaien?
Data:
28 april – 10:00 uur tot 12:00 uur
29 april – 10:00 uur tot 12:00 uur
30 april – 10:00 uur tot 12:00 uur
Op deze ochtenden van 10 tot 12 uur kunnen de kinderen lekker spelen in de speeltuin, op de traptrekkers of skelters.
Maar natuurlijk ook de koeien voeren, kijken bij de melkrobot hoe een koe gemolken wordt, de pony’s borstelen en een cavia of een kip aaien.
aan het einde van de ochtend krijgen de kinderen een mooie boerderij diploma mee naar huis!
Klik op de roze button en meld je aan via het contactformulier!
Data:
Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.
Meer inspiratie


Nederlands Openluchtmuseum
Een bezoek aan het Nederlands Openluchtmuseum voelt als een reis terug in de tijd!
Museum Kruithuis Den Bosch – Spannend uitje in een écht oud fort!
Stap terug in de tijd in het Museum Kruithuis!
Glowmovies World
Bouw, ontdek en vier 10 jaar Glowmovies tijdens dit interactieve familiespektakel!Blogs & inspiratie
Alle blogs
10x Kindvriendelijke restaurants met speeltuin én terras in de buitenlucht in en om Den Bosch
Zon, speelplezier én lekker eten: ontdek deze toffe plekken met buitenspeeltuin én terras.
5x Blotevoetenpad in de buurt van Den Bosch!
Heerlijk met je blotevoeten over de blotevoetenpaden struinen! Voel de verschillende ondergronden tussen je tenen, durf jij het aan? Superleuk uitje voor kinderen. Ontdek alle blotevoetenbanden in de omgeving van Den Bosch!
6x de leukste kinderboerderijen in en om Den Bosch!
Leuk, diertjes kijken en knuffelen met je peuter of kleuter! De ideale plek daarvoor is natuurlijk de kinderboerderij. Vaak met leuke speeltuin zodat na het spelen met de konijnen, cavia’s, pony’s of misschien zelfs wel lammetjes de kids ook nog kunnen klimmen en klauteren.