Wandelen in het Maurick bos
Lekker door het bos struinen op zoek naar wilde dieren en natuurschatten
Kasteel Maurick grenst aan een bewonderenswaardig bosrijke omgeving! Kom heerlijk door het bos struinen. Wel stilletjes…. want misschien spot je dan wel een ree of een fazant!
Misschien kun je nog meer interessants spotten. In het bos staat namelijk een berucht huisje. Het verhaal gaat dat koningin Maxima er heeft verbleven! Toen Maxima naar Nederland kwam, heeft zij Nederlands geleerd bij de nonnen van Vught. Het gerucht gaat dus dat Maxima verbleef in het huisje in het bos bij Kasteel Maurick.
Bezoek daarna het kasteel voor een lunch of neem een Picknickmand mee het bos is!
Voor meer info, klik op de roze button!
Lijstjes voor Den Bosch
Meer inspiratie
The Madhouse Den Bosch | Uitje met kinderen in Den Bosch
Het allerleukste uitje vol spel, plezier en lekkers in Den Bosch!
Junior Audiotour Kamp Vught
Ontdek de geschiedenis van Kamp Vught op een bijzondere manier via de Audiotour Junior!
The Chocolate Factory Veghel | Uitje met kinderen in de meivakantie
Op zoek naar een leuk én leerzaam uitje met kinderen in Den Bosch en omgeving?Blogs & inspiratie
Alle blogs
18x leuke meivakantie-tips door heel Nederland!
Avontuurlijke uitjes, vrolijke voorstellingen, nieuwe films, toffe musea en leuke kampen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de meivakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!
6x leuke binnenzwembaden in regio Den Bosch
Bommetjeee! Naar het zwembad met de kinderen. Heerlijk van de glijbaan, plonsen in het peuterbad of je laten meenemen in de stroomversnelling. Bij deze binnenzwembaden in Den Bosch, Boxel, Waalwijk, Rosmalen, Oss & Kerkdriel zwem je het hele jaar goed!
16x natuurspeeltuin in en om Den Bosch
Lekker chillen op een bankje terwijl je kind aan het klimmen en klauteren is in de natuur. Dat behoort voor beide tot een van de geluksmomentjes. Maar waar zitten die buitenspeeltuinen nu eigenlijk allemaal verstopt? Wij gingen voor jullie opzoek en vonden in de omgeving van Den Bosch, Oss, Veghel en Zaltbommel 16 natuurspeeltuinen!