Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Leuke Speurtocht voor Kids!

Bij Kasteel Heeswijk kun je een toffe speurtocht doen met kinderen door het kasteel!

Beestenbende in het Kasteel!
In Kasteel Heeswijk kom je dieren tegen op onverwachte plekken – op meubels, verscholen in slaapkamers en zelfs in de keuken. Dwaal door geheime gangen en ontdek verrassende kamers.

Ga op speurtocht en ontwerp je eigen fabeldier! Kasteel Heeswijk is niet alleen een spannende ontdekkingstocht voor kinderen, maar ook een prachtig uitje voor het hele gezin. Ontdek 1000 jaar geschiedenis in hét kasteel van Brabant!

TIP: Neem ook eens een kijkje op onze kidsproof er-op-uit-agenda voor toffe tips het hele jaar door!

Kasteel Heeswijk

Kasteel 4

5473 VA Heeswijk Dinther

Mail direct

Mail direct naar Kasteel Heeswijk

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Junior Audiotour Kamp Vught

Ontdek de geschiedenis van Kamp Vught op een bijzondere manier via de Audiotour Junior!

Natuurspeeltuin Gestel

Lekker vies worden, spelen en ontdekken doe je Natuurspeeltuin Gestel in Sint Michielsgestel!

The Madhouse Den Bosch | Uitje met kinderen in Den Bosch

Het allerleukste uitje vol spel, plezier en lekkers in Den Bosch!

Bounce Valley Den Bosch | Indoor springparadijs in Hedel

In dit gigantische Airpark in Hedel kun je springen, klimmen, glijden en nog veel meer!

Uitgelicht

Tip: leuke musicallessen

Bezoek World of Dinos met korting!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

9x lekker zwemmen in natuurzwembaden regio Den Bosch

Het zonnetje schijnt heerlijk! Vul je picknickmand en hup, op naar een leuke waterplas met strandje. Waar je lekker kunt spelen en zwemmen met het hele gezin. In het water, op het strand, in de speeltuin of in het gras! Tijd om lekker aftekoelen in het zwemwater.

Toffe spelletjes met water!

Tijdens de zomervakantie kan de temperatuur flink oplopen. Lekker spelen met water werkt altijd goed en er zijn heel veel mogelijkheden. Wij hebben zes leuke waterspelletjes voor je op een rijtje gezet! Supertof met een groepje vriendjes uit de buurt, maar ook met een paar kids kun je heel lekker "splashen!" En het leuke is dat je met minimale inspanning een groots resultaat krijgt. Daar houden we natuurlijk ook van met deze temperaturen!

8x Pluktuinen voor kinderen in Den Bosch en omgeving!

Yes, de bloemen staan mooi in bloei dus we kunnen weer plukken! In de omgeving van Den Bosch zijn verschillende bloempluktuinenen waar je prachtige veldbloemboekten kunt plukken. Leuke activiteit met kinderen!

10x Kindvriendelijke restaurants met speeltuin én terras in de buitenlucht in en om Den Bosch

Zon, speelplezier én lekker eten: ontdek deze toffe plekken met buitenspeeltuin én terras.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief