Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Discozwemmen!

Kom met je vrienden naar Zwembad Olympia in Waalwijk en ontdek het discozwemmen!

Iedere vrijdagavond (behalve in de maanden juli en augustus) kun je van 19.30 uur tot 21.30 uur discozwemmen. Vereiste zijn je A-diploma en maximale leeftijd is 13 jaar. 

Kosten in 2019 zijn: € 4,75 per persoon. 

Klik op de roze button voor meer informatie over het zwembad.

Data:

Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.

Zwembad Olympia

Drunenseweg 11

5143 NE Waalwijk

Mail direct

Mail direct naar Zwembad Olympia

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Toffe uitjes tijdens het Pinksterweekend!

Lang weekend vrij! Wat heerlijk, deze periode van het jaar, met vrije dagen en mooi weer! We hebben weer fijne toffe festivals, favoriete plekjes en andere uittips met Pinksteren op een rijtje gezet. Bekijk ze snel!

ONTDEK 13 PARELTJES IN DE MAASHORST!

Zijn jullie al bekend met De Maashorst, hét oergebied van Brabant? In dit natuurgebied kun je samen met de kinderen urenlang heerlijk klimmen, klauteren en ravotten. Het is een veelzijdige natuurparel die je op verschillende manieren kunt ontdekken. Ook zijn er tal van toffe hotspots voor een lekker hapje en drankje. Ook nieuwsgierig geworden? Ontdek hier onze tips voor 13 pareltjes in De Maashorst.

16x natuurspeeltuin in en om Den Bosch

Lekker chillen op een bankje terwijl je kind aan het klimmen en klauteren is in de natuur. Dat behoort voor beide tot een van de geluksmomentjes. Maar waar zitten die buitenspeeltuinen nu eigenlijk allemaal verstopt? Wij gingen voor jullie opzoek en vonden in de omgeving van Den Bosch, Oss, Veghel en Zaltbommel 16 natuurspeeltuinen!

23 tips voor Pinksteren met kinderen!

Met een lekker lang Pinksterweekend voor de deur hebben we weer 23 leuke tips voor uit & thuis verzameld. Van fietstochtjes tot cocktails en van fotoshoots tot uit eten. Allemaal leuk met kindere. Fijne Pinksteren!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief