Waterdiertjes zoeken!
Kom jij waterdiertjes zoeken bij Natuurgroep Gestel? Vergeet dan je laarzen niet!
Ga je mee in het water zoeken?
Natuurgroep Gestel organiseert een speurtocht in de natuur voor kinderen, ouders en grootouders!
In het water leven wonderlijk mooie wezens. Hoe ziet een schrijvertje eruit? Of een bootsmannetje? Kunnen deze diertjes ademen onder water? Je gaat van alles ontdekken in de onderwaterwereld!
Met schepnet en bakjes ga je deze diertjes vangen en bekijken onder een loep! Vergeet dus vooral je laarzen niet mee te nemen! Superleuk!
Praktisch
Zaterdag 6 september van 14.00 uur tot 16.00 uur
Startplaats: parkeerplaats van Sporthal Theereheide, Eikenlaan 5 in Sint Michielsgestel
Kosten: € 2,00 (contant betalen)
Meer informatie vind je onder de roze button!
Data:
Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.
Natuurgroep Gestel
Ericastraat 30
5271 KN Sint-Michielsgestel
Toon op kaart
Lijstjes voor Den Bosch
Meer inspiratie
The Chocolate Factory Veghel | Zomervakantie met kinderen
Stap samen in de wereld van chocolade, techniek en interactieve games bij The Chocolate Factory in Veghel
Gratis vakantieworkshop: Stampen, bouwen, groeien
Doe mee aan leuke gratis workshops tijdens de zomervakantie in het Noordbrabants Museum!
Kindvriendelijk uit eten bij Carras Bites in Den Bosch
Bij het kindvriendelijke restaurant Carras Bites in hartje Den Bosch is aan het hele gezin gedacht!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Zomer in Den Bosch: 20x de leukste uitjes met kinderen
Yes, zes weken vol avontuur, ijsjes, blote voeten, vieze knieën en vooral héél veel leuke herinneringen. Wij hebben weer de allerleukste uitjes, zomertips, een gratis bucketlist én zelfs een exclusieve Kidsproof-deal voor je verzameld.
Op avontuur bij het Nationaal Militair Museum!
Dit stoere museum blijft ook na vijf bezoeken echt een van de favoriete musea van onze kinderen. Een goede reden om de kids eens te vragen wat ze zo leuk vinden aan het NMM. ‘De mega coole vliegtuigen overal’, ‘de stormbaan buiten’, ‘de Xplore’ en het 'zelf in een mini-jeep rijden’. Voor ons dus alle reden om nog een keer te gaan!
9x lekker zwemmen in natuurzwembaden regio Den Bosch
Het zonnetje schijnt heerlijk! Vul je picknickmand en hup, op naar een leuke waterplas met strandje. Waar je lekker kunt spelen en zwemmen met het hele gezin. In het water, op het strand, in de speeltuin of in het gras! Tijd om lekker aftekoelen in het zwemwater.