HapSlikZeg Vught & Heusden
HapSlikZeg is een Praktijk voor kinderlogopedie in Vught en Heusden!
Soms is het (nog) niet duidelijk waardoor de ontwikkeling van een kind anders verloopt, maar is logopedische begeleiding wel geïndiceerd en kan HapSlikZeg Praktijk voor Kinderlogopedie in Vught en Heusden je hierbij helpen!
HapSlikZeg is een gespecialiseerde logopediepraktijk die zich uitsluitend richt op prelogopedie en de behandeling van logopedische problemen bij kinderen met een syndroom, een hersenbeschadiging of een ziekte. Marieke, Ilse en Charlotte zijn alledrie toegewijde en betrokken logopedisten die jouw kleine uk helpen beter te happen, slikken en praten. HapSlikZeg heeft zowel in Vught als in Heusden haar praktijk.
Heb jij een doorverwijzing en wil jij weten wat HapSlikZeg voor jullie kan betekenen? Klik op de roze button.
HapSlikZeg Praktijk voor Kinderlogopedie
Hoge Maasdijk 4
5257 NE Heusden
Toon op kaart
Lijstjes voor Den Bosch
Meer inspiratie
Kleine Ontdekkers, Grootse Avonturen in de Maashorst
Ga deze zomervakantie op avontuur in de Maashorst en spaar voor een superleuke Docus de Das-knuffel!
Zomer bij Toekomstmuseum GeoFort
Ontdek deze zomer planeet aarde met speurtochten, workshops en natuurlijk Minecraft!
De IJzeren Man Vught | Zwemmen, spelen en genieten met kinderen
Op zoek naar een compleet dagje uit met kinderen in Noord-Brabant?Blogs & inspiratie
Alle blogs
Zomer in Den Bosch: 20x de leukste uitjes met kinderen
Yes, zes weken vol avontuur, ijsjes, blote voeten, vieze knieën en vooral héél veel leuke herinneringen. Wij hebben weer de allerleukste uitjes, zomertips, een gratis bucketlist én zelfs een exclusieve Kidsproof-deal voor je verzameld.
9x lekker zwemmen in natuurzwembaden regio Den Bosch
Het zonnetje schijnt heerlijk! Vul je picknickmand en hup, op naar een leuke waterplas met strandje. Waar je lekker kunt spelen en zwemmen met het hele gezin. In het water, op het strand, in de speeltuin of in het gras! Tijd om lekker aftekoelen in het zwemwater.
Op avontuur bij het Nationaal Militair Museum!
Dit stoere museum blijft ook na vijf bezoeken echt een van de favoriete musea van onze kinderen. Een goede reden om de kids eens te vragen wat ze zo leuk vinden aan het NMM. ‘De mega coole vliegtuigen overal’, ‘de stormbaan buiten’, ‘de Xplore’ en het 'zelf in een mini-jeep rijden’. Voor ons dus alle reden om nog een keer te gaan!